Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (bocsi elég de elég kusza)

Figyelt kérdés
Álmomban valami idegen embereknél voltunk látogatóban. Mikor kimentem az udvarra ott volt egy hatalmas fehér hosszú szőrű kutya,akkora volt mint egy farkas vagy talán nagyobb is(kicsit emlékeztetett az első kutyámra aki 2 éve halt meg a szomszédom kutyái által). Nem az ő kutyájuk volt hanem egy kóbor kutya de ez ellenére gyönyörű ápolt volt a szőre. Megsimogattam aztán jól leszidtak az ott lakók hogy ide fog szokni, a nővérem és az anyám is leszidott. Én pedig nem értettem miért. Segíteni szeretem volna a kutyán és valamiért úgy éreztem hogy muszáj neki segítenem,gazdát akartam neki találni de az anyám és a nővérem nem engedték meg hogy befogadjuk egy időre. Elkezdtem vitatkozni velük (az álom nagy része ebből állt).aztán álmomban láttam valami videót amin az a kutya volt kiskutya korában és valami fegyveres emberek vitték valami havas tájon,aztán valami másik fegyveres emberek lelőtték őket és csak a kutya maradt életben.Aztán megint veszekedés volt(azt hajtogattam hogy miért kell sok kutyának gazda nélkül élni akár szenvedésben mikor nekünk embereknek mindenünk meg van).Majd hirtelen felébredtem. Nem tudom hogy kapcsolódik e ehhez de még azt szeretném mondani hogy a kutyám halálán még mindig nem léptem túl. És még azt hogy a nővérem és anyukám akikkel az álomban veszekedtem voltak ott velem mikor megtudtam hogy meghalt és ők nyugtattak.

2019. jan. 19. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentése.
2019. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!