Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehetnek ilyen álmaim?...

Miért lehetnek ilyen álmaim? Mit jelentenek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Pár napja állandoan azt álmodom hogy korházban vagyok mindig más betegséggel vagy épp azért mert hogy a párom szakitott velem és össze jött mással és láttam öket és ezért felvágtam az ereim. Ilyeneket álmodok
2019. jan. 26. 21:07
 1/6 anonim válasza:
Vannak olyan időszakok, amikor az ember agya ilyentéren megkergül. Később el fog múlni, ne stresszelj rá, ne gondolj rá, élvezd mindennapjaid, ami a legfontosabb, hogy döntsd el magadban hogy ezek nem fognak megtörténni meg ez csak 1 buta álom, nem kell rágörcsölni.
2019. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen evvel tisztában vagyok hogy ez csak álom de tegnap este már el aludni nem tudtam mert mire rendesen bealudtam volna elöjöttek megint ezek az álmok igy az egész éjszakát ébren töltöttem.
2019. jan. 26. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És a párom monden álmomban benne van..ha épp betegség miatt vagyok kórházba akkor éjjel nappal ott van mellettem másik álmomban meg ugye szakit velem meg látom a másik csajjal és fel vagdosom az ereim. Szoval így vagy ugy mindenképp benne van.
2019. jan. 26. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
ne mástól kérdezd. ha azt hiszed van jelentése akkor a tudatalattidat kell megnézned. a saját álmodat csak saját magad értheted jól
2019. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Milyen a kapcsolatod a pároddal? Szerintem sokban közrejátszik, hogyha mindig benne van az álmaidban. Veszekedtek mostanában?
2019. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk..nem veszekszünk és mindent meg is tudunk beszélni nyugodtan és higgadtan.
2019. jan. 26. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!