Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A csigalépcső mit jelent...

A csigalépcső mit jelent ebben az álmomban?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy rohanok felfelé a csigalépcsőn magassarkú cipőben(elárulom inkább lapos párti vagyok)!!!

Szóval, felértem a világítorony , vagy valami olyasmi tetejére, és csak egy zárt ajtót láttam, valamiért el kezdtem félni, mikor elindultam lefelé el kezdtek szűkülni a lépcsőfokok és már nem tudtam lefelé menni a cipőimben, mivel még egy kapaszkodó és korlát sem volt, így hát egy fal mélyedésébe raktam a cipő sarkát(szoktam sziklát mászni!)

és úgy éreztem már nem tudom tartani magam, képtelen vagyok egyensúlyozni, olyan volt mintha részeg lennék vagy elkábítottak volna és mire el kezdtem volna zuhanni felébredtem.Elég részletgazdag álom volt és mély benyomást tett rám...


2010. jún. 30. 12:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Lépcsőn járni: némi szerencse a vásáron. Lépcsőről leesni: jegyez megcsalódást egy meg nem hallgatott jó tanács elmulasztása miatt.

Lépcsőn kandikálni, vagy lajtorja alatt kukucskálni leányok után: erőveszteség. ( Kerner .) - Lépcsőn ülni: jelenti egy üzleti ügy elmaradását. ( Lipcsei .) - Hóhér lépcsőjén felmenni, és onnan körülnézni: nagy megtiszteltetés jegye. ( R . M.) - Lépcsősen nyírott haj: jelent megcsúfoltatást nők részéről. ( S . j .)

2010. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szimbólikusan kell értelmezni az ilyet. Valami felé rohasz, ergó valamilyen célod van, de mivel magassarkúban rohansz, amit nem szeretsz, valamiért megnehezíted magadnak a dolgot. A csigalépcső utalhat arra, hogy nem vezet egyenes út a megoldásig, de a végén pont a cél előtt hátrálsz meg (zárt ajtó) és ahelyett, hogy megpróbálnád betörni, inkább menekülni kezdesz lefelé. A magassarkú miatt az előbb magad által felállított akadály gátol téged, valamit a beszűkülő lépcső is arra utalhat, hogy ne fordulj vissza, csináld végig, juss be az ajtón.

De te ennek ellenére inkább kiugrasz a sziklafalra, hogy a még nehezebb utat válaszd fölfelé vagy pont hogy menekülni, de a menekülésbe buksz bele.

Ezt a való életben rá tudod húzni valamire? Érdekelne.

2010. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Húha! Hát párkapcsolatra nem mondanám, mivel én lettem ejtve, talán a tanulmányokra lenne igaz, mivel most műtöttek és elég komoly ágypihenőn is vagyok...Még gondolkozom rajta.Köszi!
2010. júl. 1. 18:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából féltem attól az ajtótól és egy haverom tanácsára kezdtem felmenni a toronyba, de sokszor van ilyesmi álmom, csak máskor nem csigalépcső, hanem szimpla lépcsős toronyház vagy múltkor létrával álmodtam, ott egy csapatot vezettem én mentem elől, de láttam rengeteg fok hiányzik, nem tudom előremenni vagy ha igen leesek és meghalok..., a létra meg mohás volt és fából, tehát rozoga, de óriási.
2010. júl. 1. 18:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazóból kapaszkodtam a sziklafalba, mivel a fokok már szinte eltűntek, korlát meg nem volt.
2010. júl. 1. 18:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát biztonságra törekedtem, és szédültem is.
2010. júl. 1. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Talán még mondhatnám azt is, hogy a jövődben, az előtted álló dolgokban érzed magad bizonyalannak a tanulmányi nehézségek miatt (gondolom okozott egy kevés problémát a műtét) meg érzelmileg sem lehetsz a toppon a szakítás miatt, főleg ha téged dobtak.

Nekem az látszódik ezekből, hogy próbálsz tovább lépni, teljesíteni, képletesne értve új magaslatokba jutni és célokat megvalósítani, de a belső lelki bizonytalanságod álmodban a környezetre vetül ki.

2010. júl. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen ez így tökéletesen stimmel:), köszi.
2010. júl. 2. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, sok sikert a problémák megoldásához! Ha túljutsz a nehézségeket, biztos nem fogsz ilyeneket álmodni.
2010. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az álmodból arra tippelek,hogy téged még nem túl régóta foglalkoztatnak az ezoterikus témák.Hirtelen feltámadt az érdeklődésed(vagy felkeltették az ismerősök) ez irányban és túl gyorsan szeretnél megtudni,megtapasztalni olyan dolgokat,amik még nem nyílhatnak meg előtted.Mert ahhoz több idő kell ,több tapasztalat és talán kegyelem is..néhányan úgy gondolják,egy kegyelmi ajándék az,ha valakit az álmokon keresztül tanítanak és természetfeletti jelenségeket tapasztal) .Ha eljutsz az ajtóig,onnan már nagyon nehéz lesz visszafordulni,még ha zárva találod is.Mert magadban már megnyitottál valamit...
2010. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!