Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy ideje minden egyes éjjel...

Egy ideje minden egyes éjjel vele álmodom, hogyan lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Volt legjobb barátnőmről van szó. Kerek 1 éve szakadt meg végleg a kapcsolatunk. Azóta gyakran álmodtam vele, de pár hete minden egyes éjjel ott van.

Amúgy sem tudok továbblépni, legalább az álmoktól hogyan tudnék szabadulni? Már zavar....



2019. jan. 29. 16:49
 1/4 Mónikk0333 válasza:
Legkönyebben ha letudod a kapcsolatotokat.. leültök valahova beszélgetni.. és akkor utána jobb lesz ha csak nem vagy leszbikus 😂
2019. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az. De ez nem lehetséges, a körülmények nem teszik lehetővé.

(Na meg ő törölt azóta engem mindenhonnan, azokat meg én nem keresem.)

Fél évvel az utolsó beszélgetésünk után történt, hogy az utcán megláttuk egymást. Találkozott a tekintetünk, és ment mindenki a dolgára. Addig a napig egyébként nem is érdekelt ez az egész. Akkor viszont valami feltört bennem. És kb ezt a szitut álmodom mindig újra. Azzal a különbséggel, hogy álmomban van, hogy ugyanígy elmegyünk egymás mellett, de van, hogy nem, pl beszélni is szoktunk.

2019. jan. 29. 18:43
 3/4 anonim válasza:
Szerintem neked rosszul esett akkro hogy nem vett figyelembe. És álmodban ezért álmodod újra , hogy ezt tudd megelőzni és beszélgetni esetleg kibékülni. Ha ki akarsz békülni vele a legjobb módja hogy csináld ugyanazt mint ő és akkor vele is a hasonló fog történni :) szerintem
2019. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele, amúgy közösségi oldalakról is eltűnt, jó ideje nem is láttam már sehol. Így a békülés fizikálisan sem kivitelezhető, de amúgy sem, mert nyomós oka volt, hogy megszakadt a kapcsolat. Az álmok a kérdés óta némileg csökkentek, de még mindig előjön....
2019. aug. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!