Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Mire próbál figyelmeztetni?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy megismertem egy fiút (egyébként egy olyan fiút aki nagyon az esetem talán hasonlított is egy színészre) beszélgettünk és bevallotta,hogy szeret de a korkülömbség miatt mondtam , hogy még át beszéljük és elment és amikor vissza jött már mindenhol bolygók voltak az égen kisebb meteoritok csapodtak be (megvallva gyönyörű volt az égbolt) akkor oda jött már a kutyám is anyukám is kint voltak a kertből néztük majd dobáltuk a felénk közeledő bolygót viszont itt már olyan érzésem/érzésünk volt, hogy hamarosan mind meghalunk vagy hogy valami készül majd mondtam anyukámnak, hogy bemegyek a házba nem mondott semmit de éreztem hogy érezteti velem, hogy ne menjek be. Bementem akkora már csak annyit halottam hogy anyukám ordít hogy NE és becsapodott pont a házba amibe voltam és meghaltam. Azután rögtön felkeltem nagyon féltem... Mit jelenthetett ez az álom?

2019. febr. 5. 15:03
 1/3 emanuelah válasza:
100%

Ha a saját halálodat álmodod meg, akkor a lelked mélyén nagyon szeretnél már valamit lezárni az életedben. Ez lehet emberi kapcsolat, munka, vagy akár maga a múlt. Tulajdonképpen nem is rémálomról, hanem újrakezdésre buzdító jelzésről van szó.


Az álmodban megjelenő sztár azokat a képességeket és tulajdonságokat hordozza, melyeket te értékesnek tartasz. Emellett magad is vágysz az elismerésre, csak jobban beleillik a komfortzónádba, ha inkább más mellett sütkérezel a reflektorfényben. remélem tudtam segiteni

2019. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A bolygók hasonlók mindig valami személy feletitt jelentenek. Ezek olyan bennünk dolgozó erők amik meghatározzák a sorsunkat. Sajnos nem tudok ennél konkrétabbat de nem kell félned hogy valami baj ér vagy ilyesmi.
2019. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A te eseted idősebb, befolyásos, fiúk(megismertem egy fút). De tudatosan nem tartod jó dolognak(még átbeszéljük). Hogy ez beteljesüljön más világnak kell lennie(bolygók az égen). Elvileg belevághatnál, tudod hogy ez egy elmúló lehetőség(hulló meteoritok). Nagy boldogság lenne(gyönyörű volt). Neked a hűség a fontos(kutyám) és anyukád (kert). Ezt az egészet próbáljátok hessegetni(dobáltuk). De ez az életed értelmetlenségét jelenti(halálfélelem). Menekülni akarsz a helyzetből(bemegyek a házba). De anyád ragaszkodik hozzád, nem engedi. Ami a vesztedet okozza(meghaltam). Minden értelmetlen számodra, szembe mész önmagaddal. Anyádnak áldozod az életedet.
2019. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!