Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom fejtés! Szerintetek a...

Rémálom fejtés! Szerintetek a tudatalattim üzenne? Mégis mit?!

Figyelt kérdés

Hihetetlen furcsa álmom volt. Egy tanteremben ültem, körülöttem régi barátokkal és olyan volt a pillanat, mintha egy tanítási óra előtt történt volna.


Egyesek azt a pletykát terjesztették, hogy Selena Gomezről fog szólni a kisfilm majd a kivetítőn. Egyik régi barátommal sikerült veszekednem, azután szóltam a mellettem ülőnek, hogy ne beszéljen hangosan, mert nem fogom hallani a filmet, de mintha meg sem hallotta volna. Átnézett rajtam.


Sötét lett a teremben, a régi biosz tanárom a laptopról elindította a filmet, ami a kivetítőn ment. Fekete-fehér volt és hátulról a lány tényleg úgy tűnt, mintha Selena Gomez lenne. Azután kezdett színessé válni a film miután egy férfi kéz átsegítette a fényen. Színes, virágzó, rózsaszínes-lilás fák jelentek meg, a Nap sütött. Békés volt minden, a madarak csicseregtek. Egy elvarázsolt hely volt. Ekkor a rejtélyes lány arca megjelent és én voltam az. ÉN! Meglepődötten néztem a székben, beszéltem, de senki sem nézett rám és senki sem hallott. Ekkor láttam, hogy áttetsző vagyok. Egy szellem.


Azután megjelent a film címe a vége felé, az volt a címe, hogy: a Mennybe jutás.

Az a volt barátnőm, akivel veszekedtem, kiderült, hogy csak odaképzelt. Úgy ültünk, hogy én balszélen, ő a jobbon és köztünk egy közös barát.


Az sokkolt csak benne, hogy kívülállóként láttam magam a halál után és egy furcsa helyet, ami elvileg a Menny.



2019. febr. 20. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó éjt neked is ;) nagyon szívesen és ne aggódj emiatt, biztos vagyok benne, hogy ez nem egy üzenet, mely azt jelenti, hogy meg fogsz halni :D egyszerűen csak a tudatalattidat foglalkoztatja annak a kérdése, hogy mi lehet a halál után, és próbált megalkotni egy lehetséges választ.
2019. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod tanulhatnak(tanterem) a régi barátok az életedből(biosz tanár), ami hasonló Selena Gomezéhez. Legalábbis ezt pletykálják(terjesztették). Egyik régi barátod nem értett régen veled egyet(sikerült vitatkoznom). A másik ki ha ő nem típus volt(hangosan beszél) és átnézett rajtad régen. Az életed(film) szürke emberként kezdődött(fekete-fehér) ahogy az elején leírtam. Aztán egy férfi segített(kéz) neked, hogy megtaláld életed értelmét(átsegített a fényen) és színt hozott az életedbe. Jó kapcsolatok(virágzó fák), ami fontos embereket jelent(rózsaszín, lila). Megvalósíthattad magad(nap sütött). Szabad voltál és nyugodt(békés, madarak). Megteremtetted a saját mennyországodat(elvarázsolt hely). Mindenki csodálkozik, hogy ez te vagy(megjelent a lány arca). Csodálod hogy a régi barátaid továbbra sem értékelnek(senki sem nézett rád). És nem foglalkoznak veled(senki sem hallott). Vagyis mintha nem léteznél(halottnak tekintenek). Sztár lettél(mennybe jutás) a volt barátnőd szerint. Vagyis hármótok szerint.

Saját vélemény: Mennyország nem létezik. Mindenkinek magának kell megteremtenie. Ha meghalunk akkor is rajtunk múlik, hogy mit vonzunk magunkhoz. Pozitív vagy negatív dolgokat.

2019. febr. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat! :) Sikerült átértékelnem az álmom és az életem, amiben a normálisan hozzászólók is segítettek.

Arra jutottam, hogy nehezen tudtam lezárni a múltat és elengedni, azt ami már nem szolgál. Legyen szó a régi barátokról, akikkel nagyon jóban voltunk, de eltávolodtunk egymástól és egyesek haragot is táplálnak irántam. Nehezen engedtem el azt is, hogy már nem vagyok gimis. Az a korszak is lezárult. Nagyon szerettem, de nem kapaszkodhatok olyanba, ami már elmúlt. Szép és jó volt, de már vége. Azért voltam jelentéktelen az álmomban, mert próbáltam ott érvényesülni, ami már egy lezárult fejezet.

A haláltól félek és nem jól értelmeztem szerintem, amikor először erre gondoltam. Metaforikus halál lehetett, azzal a halállal zártam le a múltat, a fény után jött a jelen és jövő, ami virágzik.

A rendes válaszokat meg köszi; csodálatosak vagytok! <3

2019. febr. 22. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!