Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a kígyóval való álom?

Mit jelent a kígyóval való álom?

Figyelt kérdés

Egy sötétebb zöld fekete foltos mérges kígyóval álmodtam ami a konyhánkba volt először egy dobozba ahol kiakartam igazából nyírni.. majd később ott nem találtam és behúzódott a konyhaszekrény alá.

Igazából elég nevetséges álom de ha jól hallottam van valami jelentése kígyóval való álomnak és legtöbb esetbe egy rossz akaró van a háttérbe. Szerintetek?



2019. febr. 24. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:

(Nem támadott meg de fenyegető volt eléggé ezért is akartam kinyírni)

Ne röhögjetek ki :D szerintem is vicces lenne másnal olvasni de érdekel ez :)

2019. febr. 24. 15:16
 2/4 anonim válasza:

1:1 azt, mintha sajtos melegszendviccsel álmodtál volna.


SEMMIT!

2019. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változást! Ha megmar akkor olyan a változás amit nem tudsz befolyásolni. Ha nem akkor te is tudsz. Ez a változás mondig az ami téges folalkoztata. Pl. Melyik egyetem/városába menjél. Vagy, hogy elszakadsz a haveroktól, mert neked mások a céljaid.
2019. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. De akkor legalább jól lakottan kelek XD


3. Marás nem volt. Először ugye egy dobozba volt mire arra jutottam kinyírom hiába vertem dobozt nem volt ott. Hanem bement konyhaszekrény alá (gondolom tudta bántani akarom). És onnan is óvatosan kiakartam szedni de nem jött össze

2019. febr. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!