Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyan azt a személyt látom...

Lacci93 kérdése:

Ugyan azt a személyt látom álmaimban. Az arcát nem látom, de szeretnék végre rájönni ki lehet. Valaki rátudna vezetni hogy mit nem veszek észre? 25/F

Figyelt kérdés

Évek óta álmodom egy lányról akinek sosem látom az arcát.

Olykor megmagyarázhatatlan dolgokat érzek, pl.: megfogják a vállam, de közben nincs mellettem senki, olyan érzést kelt a szívem mintha szomorú lennék miközben vidám vagyok és ehhez hasonlók.

A lány az álmaimban nem csak akkor jelenik meg mikor szomorú vagyok hanem máskor is (már hatodik éve), viszont mindíg más szituációt álmodok vele, de az arcát sosem látom.

Nem tudom lehet e hozzá köze, de állítólag a szomszédban lakik pár lány viszont még csak egyet láttam, a többinek csak a hangját hallottam. Állítólag már mindegyikkel utaztam együtt, de nem tudom megmondani hogy kik ők vagy hogyan néznek ki.Többször hallottam hogy sétálás közben kiabáltak nekem, de mikor körbenéztem mindíg annyi ember volt ott hogy fogalmam sem volt hogy ki kiabálhat.

Viszont az álmok régebb óta vannak mint ezek a történések.

A naggyát csak azért írtam hogy hátha rávezethető valamire ami nekem full homály.

Már mondták páran hogy derítsem ki, de még azt sem tudom melyik házakban lakhatnak, ugyanis itt minden ház iker és nem látni át minden szomszédhoz.

Még nem volt hosszú távú kapcsolatom és szexuális téren is csak fizetős. Valamint pánsexuális vagyok és az önbizalmam eléggé ugrándozik.


2019. márc. 2. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a szr az a pánszexuális ?
2019. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lány az álomban a nőkről alkotott képed jelképezi. Szükséged van egy kapcsolatra(lány), de nem vagy biztos önmagadban(nem látod az arcát).
2019. márc. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, mármint kérdező :D

A pánszexuális egy olyan ember aki nem a társa külsejével foglalkozik hanem azzal hogy az illető milyen valójában belülről. Engem nagyon soha nem is izgatott hogy most hogyan néz ki egy lány, de persze számomra is vannak olyanok akik jobban tetszek pl.: Goth, Emo és hasonló társaik.

Viszont ilyenkor is figyelembe veszem hogy az az alma ehető vagy már az inkább nem kategóriába sorolható.

2019. márc. 5. 22:14
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves második kommentelő.

Köszönöm a megfejtést, most már legalább van valamennyi támpontom :)

2019. márc. 5. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Emo-k még leteznek? Azt hittem 10 éve kihaltak


Amugy meg ha nem szamit neked a csaj kinezete akkor akarkivel osszejohetsz

2019. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!