Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? (18f)

Mit jelenthet ez az álom? (18f)

Figyelt kérdés

"Olyan volt mintha az ürességgel, a pokollal álmodtam volna. Az volt hogy nő voltam és egyetemen voltam, tanultunk. Tök más emberek voltak ott (mint a jelenlegi (közép)iskolámban) és egyedül a pap volt ugyan az aki itt is van. És hagytam egy levelet hogy megölöm magam ekkor meg akkor, itt és ott. És megöltem magam, rendesen éreztem mindent ahogy felvágtam a karomat, ahogy egyre erősen fájt, égetett aztán egyre enyhült a fájdalom és végül nem éreztem semmit, nem tudtam semmit sem csinálni.. És bekerültem (gondolom) ebbe az ürességbe, ahol egy faház volt ott ahova bementem. Ott volt még pár ember akikkel beszéltem és ott voltam ÉN is, mármint konkrétan magamat, az igazi énemet láttam ami először nem is esett le hogy az én vagyok. Utána volt egy ilyen fém szoba, mint egy légzsilip. És azt mondták hogy itt lehet ki-be mászkálni. Egy nappal a halálom után vissza mentem és mondtam hogy nem megyek még el, és sorra hoztam ki az embereket. De tanulni is kellett volna olyan mennyiségben hogy az nem igaz, és ott meghaltam megint mindenki előtt és azonnal jöttem is vissza. Ott volt pár barátom, legjobb barátnőm (álmomban annak éreztem, valóságban egyáltalán nem is ismerem) és nem hitték el a dolgot, azt hitték hallucinálnak. Elvittem őket egy ilyen beltéri mini vízeséshez, tudod ilyen szökőkutas cucchoz. És ahogy ott folyt le a víz, néha örvény keletkezett és ragyogott kicsit a víz, és olyan volt mint egy átjáró. A pap is eljött velem és mutattam neki hogy ez így ott van. Aztán anyumékat is oda vittem és mutattam hogy ez az. Aztán *a jelenlegi városban, ahol tanulok* voltam, itt a *bolt* előtti parkban ilyen kora esti idő volt, de nagyon erősek, élesek voltak a fények. Utána sírva keltem fel. Ahogy magamat láttam pedig azt láttam hogy szenvedek, valami mintha emésztett volna. És ennyi."


Így írtam le a naplómba az álmot ahogy felébredtem. Ez mit jelenthet?


2019. márc. 13. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A papnak mi a szerepe a jelen középiskoládban? Hol hagytad a levelet, kinek szólt, hol írtad? Felvágtad a karod, csuklóban keresztbe, vagy hosszába az egész karodat? Az ürességet hogy kell elképzelni sötétség, vagy fény vett körül, vagy üres szoba? Egy nappal a halálod után hova mentél vissza, és honnan - hova hoztad ki az embereket? Hogy volt az meghalás? Hova mentél vissza? Hol volt a vízesés? Mikor felkeltél hogy érted, hogy magadat láttad? Talán kívülről?
2019. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A papnak mi a szerepe a jelen középiskoládban?semmi Hol hagytad a levelet, kinek szólt, hol írtad?otthon,családnak, már meg volt írva. Felvágtad a karod, csuklóban keresztbe, vagy hosszába az egész karodat? Keresztbe. Az ürességet hogy kell elképzelni sötétség, vagy fény vett körül, vagy üres szoba? sötét citromsárga-fekete szín keveredett. Egy nappal a halálod után hova mentél vissza, és honnan - hova hoztad ki az embereket?ahol eddig is voltam. Hogy volt az meghalás? leírtam... Hova mentél vissza?ezt már kérdezted.. Hol volt a vízesés?ugyan ott. Mikor felkeltél hogy érted, hogy magadat láttad?mivan? Azt írtam, mikor meghaltam akkor láttam hogy ott vagyok, az igazi énem... Talán kívülről? Ugyan ezt mondtam..
2019. márc. 14. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!