Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom?

Mit jelenthet ez az alom?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy ilyen hosszú lett.

Tudom, hogy nagy baromság. Csak kíváncsi vagyok lehet-e valami jelentése?

A 2. Az első álom után volt egy órával kb.


1.

Sokszor kisebesedett a sarkam a cipőmtől, és vérzett. Begyógyult, újra hordtam a cipőt, megint kisebesedett. Ez vagy 4x megismétlődött, majd annyira kisebesedett, hogy valami rohsdás vagy vér mérgezés lett ott.

Elmentem vele a sebészetre, azt mondták, az egész lábam amputálni kell.



2.álom

Megint ki volt sebesedve a lábam. Este volt, a városom főutcáján voltam. Az orvosi rendelőtől mente haza felé, az utca üres volt.

Nehezen tudtam lépni, mert nagyon fájt a sarkam. Nem akartam, hogy jobban kisebesedjen.

A főtérig jutottam, levettem a cipőmet és leültem.

Kicsit vérzett a sarkam, de így, hogy "távozott belőle a vér" jobb érzés volt.

Kicsit kinyomtam belőle a vérr, elég vizes vér jött ki először. Egy zsebkendővel itattam fel.

Senki nem volt a közelben, de a macskám megjelent, odajött hozzám. Nézte mit csinálok, szimatolt, rám nézett és nyávogott egyet.

Mondtam neki, hogy" nyugi", majd elájultam/meghaltam. Valószínűleg elvéreztem.



2019. márc. 7. 05:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

1. Szerintem ez azt akarta jelenteni,hogy ha valami rossz,akkor ne hasznàld többet.

2. Nem tudom.

2019. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik lábad volt kisebesedve? Hol voltál álmodban, milyen úton kellett menned(1. álom)?
2019. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!