Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet folyton ez az álom?

Mi lehet folyton ez az álom?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok olyanról,hogy valakiből ördögöt űzök.Ma is ez az álom jött elő,de most egy kisfiúból űztem,aki külsőre nagyon ijesztően nézett ki(mint maga az ördög).

Egyébként egyre többször keresem Istent és úgy érzem szeretnék megtérni.



2019. márc. 9. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ördögűzésben hiszel, akkor nem lehetsz keresztény.
2019. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A réggi öregek szerint",Pl:verekedés-azt jelenti hogy kivered valakiből a betegséget.


Ha vizről álmodol:akkor sirást jelent.

Ha feketéről pl:fekete ló,akkor halált.


Bár nem nagyon hiszek ezekben,de valami van benne.vagy csak ebbe gondolkozól és ezt látod,


De nem ajánlatos nehéz ételeket enni lefekvés előtt,mert ettől is lehet rossz álmod.

2019. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ne tessék félreértésbe esni!

Én nem szolgálok semmilyen negatív erőt! SŐT! Az imént írtam le,hogy csakis az Úrnak szeretnék szolgálni.


Csak megijesztenek ezek az álmok,mert prábálom messziről elkerülni a rosszat és csak a jó felé fordulni :-)

2019. márc. 9. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiú a fiatalkori önmagad. Az ördög a téves világlátást jelképezi. Az ördögűzés jelképezi, hogy most jó úton haladsz a világosság(tudás) felé a sötétségből(az ördög megszállásából).
2019. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!