Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele?

Miért álmodok vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú akivel az elmúlt 2 hétben már negyedjére álmodtam. Sosem erotikusat, vagy semmilyen szerelmes töltöttségű álmot, de kezd zavarni. Az a fiú akivel álmodok, tetszett, mielőtt barátom lett. Kifejtem: mielőtt megismerkedtem a barátommal, tetszett, majd miután elkezdtem beszélgetni a mostani barátommal, már nem is gondoltam rá, csak akkor jutott eszembe mikor elment mellettem a folyosón. Nem vagyunk sok ideje együtt a barátommal, két hónapja lesz mindjárt. Álmodtam már a barátommal is, de vele csak egyetlen egyszer, az viszont szerelmes töltöttségű volt. Azonban mint mondtam, az elmúlt két hétben negyedjére történt meg az, hogy azzal a fiúval álmodtam aki még előtte tetszett. Ezekben az álmokban nincs benne a barátom, iskolában vagyunk és úgy haladnak a szálak. Pl egy csoportba kerülünk, stb. Nem szoktam nap közben rá gondolni, és ezért furcsállom. Valakinek valamilyen ötlete mit mondhat a tudatalattim? Hozzá szeretném tenni, hogy a barátomat nagyon szeretem és semmiért dem adnám.
2019. márc. 17. 11:29
 1/1 bodnar edit válasza:
Hát az álomfejtéshez nem értek! De elképzelhető, hogy mély nyomot hagytál a régi barátodban, és talán ezért jelenik meg az álmodban! Tudat alatt valamiért még mindig foglalkozol vele, ezért jelenik meg az álmodban!Lehet a mostani barátod jelent számodra valamit, de a másikban lehet valami más, ami ebben a fiúban nincs meg! Én azt mondanám , le kéne zárnod a múltat, ha te is akarod. Beszélj a régi fiúval, mond el az álmaid, és kérdezd meg mit jelentett neki és ma, mit jelent neki! Aztán döntened kell. Ha az új mellett döntesz, mert biztos vagy magadban és tudva azt, hogy lemond rólad, elmúlnak álmaid, remélhetőleg! Tudod az élet egy nagy harc, és nem ez volt az első!
2019. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!