Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ilyen hülyessége...

Miért álmodom ilyen hülyességet 🤦‍♂️?

Figyelt kérdés

Járok vezetni és a Visszatérők sorozat nézem esténként pont egy esős rész volt benne, ebből ez Álmok:


Az oktatóm vezetett én az anyósülésen ültem amikor egy felüljárót értünk be borult az ég és vadul elkezdett szakadni az eső. Kínai rendőrök áltak az úton és nem engedtek minket átmenni az aluljáró alatt. Az oktatóm kiszállt és valamit beszélt a rendőrökkel és beszállt egy másik ugyanolyan autóba amit vezetett és tovább hajtott. Aztán egy Jean Cleud Van Dame kinézetű ember beszállt az autóba, ne-nem nem ez nem igaz, tovább kell mennünk hajtogatta, majd kiszállt és verekedésbe keveredett a kínai rendőrökkel falhoz szorította az egyiket de a másik hátulról lecsapta, majd be mostak neki párat és elviték aztán leszíjazták egy ágyhoz és azt mondták na most ugass. És savat öntöttek a szemébe. Majd észrevettem, hogy a savas részt amit elkövettek TV-néztük végig valami hatósági emberekkel és amint oldalra fordultam ott feküdt egy kórházi ágyon bekötött szemekkel.



2019. ápr. 1. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
XD
2019. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán azon filóztál, hogy az élet teljesen más, mint ami a sorozatokból lejön. A helyes út az oktatód, amit tanít. És barbárság ami a sorozatból.
2019. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!