Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban mintha repultem...

Almomban mintha repultem volna (eszkoz nelkul), de belezuhantam a Dunaba, azutan megfulladtam es meghaltam. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tud valaki segiteni?

2019. ápr. 12. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A fulladásos álmokkal vigyázni kell.

Ez lehet, hogy orvosi kérdés.

Ha hosszú életet szeretnél, menj alváslaborba (körzeti orvos utalhat be).

2019. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem szép halál ágyban párnák közt meghalni. Sztem mindenki aki igy hal meg, rémálombol nem ébred fel.

Egy normal embert a szervezete felébreszt, nem tud álmában meghalni.


En akkor álmodtam ilyet mikor légcsőhurut miatt nem kaptam levegőt, álmomban fulladtam es azon agyaltam kit hivjak fel akivel utoljara beszélek mert nem élem tul. Es amikor alig birtam a legszomjtol beszelni, felébredtem arra hogy nem kapok levegőt. Elkezdtem már ébren köhögni, nagyon kemény volt, mert mert a köhögeshez is keves levegő jött be.

2019. ápr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. Vagyok. Csak leirom hogy mivel nem köhögős beteg voltam hanem csak a legcsövem volt beszűkülve es napközben is alig jött levegő, a h.lye helyettes körzeti orvos el akart kuldeni olyannal hogy nincs semmi bajom ( a tudom tiszta volt meghallgatasra)es csak bebeszelem. Hiaba mondtam hogy a legcsővel van bajom.

A legcsőhurut amugy halálos is lehet fent van a neten.


Ugy bepanaszolnám ezt az orvost, de a nen helyettes korzeti sem tudta diagnosztizalni felirt egy random antibiptikumot ami szerencsere hatott.

2019. ápr. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még egy érdekesség:álmomban olyat tudtam meg amit igazábol nem is tudtam!!


Mielott telefonalni akartam álmomban, álmomban a fulladas miatt korházban voltam es ott pánikoltam az ápoloknak hogy nem kapok levegőt, segitsenek. Mire közölték, hogy nyugodjak meg, most élesztettük ujra, ilyenkor ez természetes es el fog mulni es hazaengedtek. Csak épp utközben sem mult el, ugy éreztem ezt már nem fogom tulelni, kit hivjak fel akit utoljara hallok.



Es aztán már ebren, egy random filmben mit látok? Ujraélesztes utan oxigenmaszkot adnak!! Ezt nem is tudtam addig!! Szoval amit álmomban mondott az ápolo hogy termeszetes ujraelesztes utan a fulladas az az életben is ugy van!! Ennyi erővel az is lehet -kicsit ezoteriazva- hogy almomban odaatrol elesztettek ujra hogy felebredjek vissza

2019. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!