Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhatott, és ki volt ő?

Mit akarhatott, és ki volt ő?

Figyelt kérdés

Egyszer, néhány évvel ezelőtt történt az eset.

Egy délután elmentem kutyát sétáltatni. Tél volt, így korán sötétedett. Csak a közeli utcákban akartam egy kicsit sétálni. Nem volt senki sem az utcán, csak én, és egy furcsa bácsi: öltönyben volt, a kezében aktatáska, a fején kalap, ami szinte az egész arcát eltakarta. Rossz előérzetem támadt, így elkezdtem kocogni. Az ember egyre csak közeledett. Futni kezdtem, hazaszaladtam. Amikor éppen a kutyát zártam be a kennelbe, az ember elment a ház előtt, benézett az udvarra, izgatott volt, mintha keresett volna vmit/vkit. Nem értettem, hogy ilyen gyorsan hogy juthatott ide, mert éppen az ellenkező irányba ment! Azóta nem sétálok sötétben.

Szerintetek mi/ki lehetett?

Trollok kíméljenek!

A válaszokat előre is köszönöm!☺☺☺



2018. nov. 19. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ő volt a félelmed és nyert is mert azóta nemsétálsz sötétben - győzd le - menj ki ma este egy laza futásra ;)
2018. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg egy házaló volt. Tudod, olyan ügynök, aki aktatáskás kereskedő. És gondolom futott utánad, hogy rád sózhasson valamit.
2018. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok - én is csak képletesen értettem hogy nem kéne ezen paráznod - azért mert évekkel ezelőtt történt egy ilyen.
2018. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
XD Köszi
2018. nov. 19. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik,mint egy filmben.
2018. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Cukorka nem volt nála?
2018. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt
2018. nov. 21. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem néztél egy bizonyos sorozatot? :D

Mert ott volt ez kb szóról szóra kivéve a kutya sétáltatós részt.

2018. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem. Nem nézek ilyeneket.
2018. nov. 23. 13:37
 10/11 amatorkriptozoologus ***** válasza:

Hát gyanakodnék valami maffiaügyre. Nem tudom, belekeveredtél-e valamibe de a gázspray kötelező...


Egyébként nem kell nagyon konspirálni mert lehet csak szivatott valaki vagy egy őrült volt, aki nem tudja mit csinál, de lehet félreismert/összetévesztett valakivel.


De mondom, fő a biztonság, legális önvédelmi eszközöket érdemes magadnál tartani. Ajánlom a combat zone fegyverüzletet, én ott vettem a gáz-riasztó pisztolyomat.

2019. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!