Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Ha azt álmodom hogy szakítottam a volt barátnőmmel, akkor ez annak a jele hogy már majdnem sikerült feldolgoznom?

Régebben mindig a közös időkről álmodtam. Hogy milyen jó volt Vele. Aztán mikor felébredtem, és rájöttem hogy álom volt.., utána nagyon rossz volt.

Mostanában már azt álmodom hogy vége.., és szenvedek. Tegnapelőtt azt álmodtam egy buszmegállóban vártam, de már tudtam hogy nem fog jönni. Tehát már az álom is rossz volt. De volt több hasonló is, csak azokat elfelejtettem.., de az volt a közös bennük hogy tudtam álmomban hogy vége. Ilyenkor meg néha jobb felébredni, mert tényleg ez egyfajta rémálom..

Ez azt jelenti hogy már nem sok idő, és sikerülhet teljesen elengednem Őt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, álom

ápr. 17. 21:30  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Az álomból pontosan arra emlékeszem hogy állok egy buszmegállóba (ahol egyszer találkoztunk) és őt várom miközben belül tudom hogy nem fog jönni. Ezután az érzés.., hogy örökké egyedül fogok maradni.

Aztán reggel ébredtem.., de nem úgy hogy felriadtam, hanem mindig reggel kb egy időpontban ébredek..

# 1/2Időpont ápr. 17. 21:53 Privát üzenet
Nem,nem azt jelenti.Altalában azt mondják,hogy akirõl álmodunk az nagyon hiányzik nekünk.De ez mind azért mert sokat gondolsz rá napközben is.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 17. 23:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy visszatérő embert nem értek az álmaimban. Az exem akivel már több mint egy évtizede szakítottam, miért álmodom ezt?
Mit jelent ha az exemről álmodtam akivel a nyáron szakítottam?! Azt hogy újra összejöttünk? Stb? És teljesen valóság teljes volt?
Mit jelenthet, hogy álmomban szakítottam a párommal?
Amióta szakítottam az exemmel folyamatosan vele álmodok, de úgy hogy együtt vagyunk vagy hogy ő épp mással van én meg féltékenykedek. Mi lehet ennek az oka?
Miért álmodtam két héten belül háromszor azt, hogy szakítottam a barátommal?
Nem reg szakitottam baratnommel, mert mar nem mukodott ugy a kapcsolatunk mint az elejen. Aztan masnap almodtam valamit! Mi lehet ez?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!