Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodom hogy szakította...

Ha azt álmodom hogy szakítottam a volt barátnőmmel, akkor ez annak a jele hogy már majdnem sikerült feldolgoznom?

Figyelt kérdés

Régebben mindig a közös időkről álmodtam. Hogy milyen jó volt Vele. Aztán mikor felébredtem, és rájöttem hogy álom volt.., utána nagyon rossz volt.


Mostanában már azt álmodom hogy vége.., és szenvedek. Tegnapelőtt azt álmodtam egy buszmegállóban vártam, de már tudtam hogy nem fog jönni. Tehát már az álom is rossz volt. De volt több hasonló is, csak azokat elfelejtettem.., de az volt a közös bennük hogy tudtam álmomban hogy vége. Ilyenkor meg néha jobb felébredni, mert tényleg ez egyfajta rémálom..


Ez azt jelenti hogy már nem sok idő, és sikerülhet teljesen elengednem Őt?



2019. ápr. 17. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Az álomból pontosan arra emlékeszem hogy állok egy buszmegállóba (ahol egyszer találkoztunk) és őt várom miközben belül tudom hogy nem fog jönni. Ezután az érzés.., hogy örökké egyedül fogok maradni.


Aztán reggel ébredtem.., de nem úgy hogy felriadtam, hanem mindig reggel kb egy időpontban ébredek..

2019. ápr. 17. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem,nem azt jelenti.Altalában azt mondják,hogy akirõl álmodunk az nagyon hiányzik nekünk.De ez mind azért mert sokat gondolsz rá napközben is.
2019. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!