Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Általános iskolában énekóra volt és a padomon voltk tojások. Én meg nekiálltam elválasztani a fehérjét a sárgájátol, eá a padra, erre a padtársam beköpött.Feltöröltem a tojásokat, erre odajön a tanár és nekiállt a fejemet csapkodni egy pálcával, amikor rácsapott a szemüvegemre felálltam, elkezdtem sírniés azt mondtam, hogy tönkretette a szemüvegemet es el fogom mondani az igazgatónak, hogy mit tett. Volt egy karcolás a szemüvegemen, de azt nem ő karcolta össze, csak mérges voltam rá amiért csapkodni kezdte a fejemet. Amikor felálltam és elindultam az ajtóhoz figyeltem az osztálytársaimat és úgy tűnt mintha gúnyolódnának rajtam, de valójában mellettem álltak. Erre elkezdett sírni az egyik osztálytársam, hogy ő rá azt mondta, hogy 16 évesen terhes.

2019. ápr. 19. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit
2019. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez most álom? vagy valóban megtörtént?


mert pl. a főtt tojással a hárssósorban én csináltam hasonlót, csak a padba a zacskójába bele

2019. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Énekórán unatkozol(pad). Ezért töprengsz(elválasztani a fehérjét..) azon, hogy mi értelme az órának(tojás). Ezzel a padtársad összeugraszt a tanárral, mert más a véleménye(beköp). Igazat adsz a tanárnak(feltöröltem a tojást). Erre a tanár folyton sérteget(fejemet csapkodni pálcával). Mikor a tanár elítélt téged, esetleg rossz jegyet adott, vagy beírt az ellenőrzőbe(rácsapott a szemüvegemre). Ezért megmondtad nyíltan a véleményed(felálltam). Ez kellemetlen számodra(sírtam), mert a tanár lejáratott téged(tönkretette a szemüveged) ezért bepanaszolod(igazgatónak). A tanár rólad nem mondott újat(nem ő karcolta össze), de mérges vagy a sértegetésért(fej csapkodás). Mielőtt cselekszel(elindultam az ajtóhoz) azért érdekel az osztály véleménye is(figyeltem) a vélemények megoszlanak, sőt van más sértett is rajtad kívül.
2019. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!