Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Bővebbe...

Mit jelent ez az álom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tisztázzuk először is nem nagyon hiszek az ezotériában (csal bizonyos dolgokban mint pl álomfejtés) de gondoltam ebben a kategóriában kapok a kérdésemre értelmes választ. Az az álmom van általában hogy azzal a sráccal aki tetszik nekem (össze vagyunk veszve egy régi dolog miatt) folyamatosan kibékülünk. Volt olyan hogy összejöttünk az álom végén , volt később hogy barátok maradtunk de mindig kibékültünk. Visszatérő ez az álom,rendszeresen. Ha kell még erről valami információ akkor írok. Mit jelenthet ez az álom?

2019. ápr. 19. 20:51
 1/2 anonim válasza:
60%
Semmit. Az álmok mindig tudat alatti gondolatfoszlányokból alakulnak ki. Nem befolyásol semmit. Maximum olyat hallottam hogy valaki egy álom hatására szeretett bele egy addig számára közömbös emberbe, mert az álmában szimpatikussá vált neki.
2019. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álomfejtés nagyon is valóságos dolog....! Mivel ez pszichológia tudományos ága van és doktorok is vannak akik ezzel foglalkoznak (terapeuta, pszichológus...) mivel az álmok a mentális állapotunkat tükrözik vissza!


Egyszerűen ezzel a sraccal akarsz lenni esetleg osszevesztetek vagy már nem beszéltek annyit és mivel tetszik ezért ossze akarsz jönni vele ennyi ezt jelenti

2019. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!