Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent ez az álom? Bővebben lent.

Tisztázzuk először is nem nagyon hiszek az ezotériában (csal bizonyos dolgokban mint pl álomfejtés) de gondoltam ebben a kategóriában kapok a kérdésemre értelmes választ. Az az álmom van általában hogy azzal a sráccal aki tetszik nekem (össze vagyunk veszve egy régi dolog miatt) folyamatosan kibékülünk. Volt olyan hogy összejöttünk az álom végén , volt később hogy barátok maradtunk de mindig kibékültünk. Visszatérő ez az álom,rendszeresen. Ha kell még erről valami információ akkor írok. Mit jelenthet ez az álom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, visszatérés, szerelem, fiú, ezotéria, megfejtés

ápr. 19. 20:51  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit. Az álmok mindig tudat alatti gondolatfoszlányokból alakulnak ki. Nem befolyásol semmit. Maximum olyat hallottam hogy valaki egy álom hatására szeretett bele egy addig számára közömbös emberbe, mert az álmában szimpatikussá vált neki.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 21:15 Privát üzenet

Az álomfejtés nagyon is valóságos dolog....! Mivel ez pszichológia tudományos ága van és doktorok is vannak akik ezzel foglalkoznak (terapeuta, pszichológus...) mivel az álmok a mentális állapotunkat tükrözik vissza!

Egyszerűen ezzel a sraccal akarsz lenni esetleg osszevesztetek vagy már nem beszéltek annyit és mivel tetszik ezért ossze akarsz jönni vele ennyi ezt jelenti

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 19. 23:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent ez az álom?
Álom az álomban? Azaz mikor fölébredsz, akkor azt hiszed hogy a valóságban vagy, holott az szintén álom?
Volt már olyan álmod, ami után olyan történt, hogy kiakadtál, mert mintha összefüggött volna?
Milyen gyakran vannak olyan álmaitok, amelyek hosszú ideig (akár napokig, hetekig) hatással vannak a gondolataitokra?
Mire utalhat ez az álom?
Ha azt álmodom hogy szakítottam a volt barátnőmmel, akkor ez annak a jele hogy már majdnem sikerült feldolgoznom?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!