Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet alvás paralízisem?

Mitől lehet alvás paralízisem?

Figyelt kérdés
Régebben, pár éve volt már pár, akkor rémálomsorozat is kísérte. Mostanában inkább sok kisebb van (pár percig nyitva a szemem, érzem mintha mászna rajtam valami és nem tudok moccanni, vagy csak fojtogat valami hátulról, vagy "szellemlány" hangokat hallok érdekes nyelven ám ez csak egyszer volt.) Ma reggel viszont mintha emlékezetesebb lett volna, mert feküdtem háton és mellettem mintha egy alak lett volna és a két karom oldalt volt. Próbáltam kiabálni, vagy akármi de semmi... Csak láttam. Közelebb volt az álomhoz, mint a valósághoz, de a szobámban történt. Pár dolog rólam: sokat dolgozok 24es műszakban, néha otthon csak 4órát alszok éjjel, néha teljesen össze-vissza, nappal is pár órát. Emellett egyedül szoktam lenni, van némi mániákus depresszióm, de mintha kezdeném ebben jobban érezni magam. Foglalkozok emellett spirituálisabb dolgokkal is, meg hasonlók. Valszeg ezek együttese válthatja ki? Akkor viszont megvan a paralízis okozója.

2019. ápr. 27. 10:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy mostanában lett kicsit több, havi szinten 4-6 paralizis kb.
2019. ápr. 27. 10:30
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet,hogy az alváshiánytól van?
2019. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne feküdj háton
2019. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!