Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam egy házi buli volt nálunk, kinéztem az ablakon ott volt az exem és a tesoja! Boldog voltam ki köszöntem nekik kicsit fura fejet vágott, mint aki nem is örül. Szomorú lettem, aztán bejött a szobába és öleltük egymást meg akart csókolni akartam, de elhúzódtam mert ott volt mellettem a gyermekem aztán csak leültünk és beszélgettünk tudtam, hogy nemsokára megérkezik a férjem aki nem szereti. Aztán megjelent a férjem és megkértem hogy ne küldje el..

2019. ápr. 27. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Még mindig vágyódsz az exed után. Le kell feküdj vele hogy megtörd ezt az átkot, de lehetőleg a férjed végig kell hogy nézze különben megcsalás lenne.
2019. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát komolyan mondom nem vagy normális😂
2019. ápr. 27. 23:07
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ez az álom arra utal, hogy az exed vérfertőző viszonyt folytat a testvérével és/vagy a férjeddel
2019. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2019. máj. 1. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor jókedved van(házibuli) eszedbe jut(kinéztem az ablakon) az exed és a tesója. Felhívod, írsz neki(kiköszöntem), amin meglepődik(fura fejet vágott) nem reagál azonnal(mint aki nem örül) ettől szomorú vagy. De elfogadóak vagytok egymás iránt(öleltük egymást), meg tetszel neki(meg akart csókolni), de szexuálisan nem nyitsz felé(elhúzódtam) a gyereked miatt. Csak tartjátok a kapcsolatot(leültünk, beszélgettünk). Nem félsz attól, hogy tudja a férjed(megjelent), sőt kéred hogy hagyja(ne küldje el).
2019. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!