Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmom volt, mit jelenthet?

Furcsa álmom volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre leszögezném, elnézést ha rossz kategóriába raktam a kérdést de nem igazán talàltam kategóriát az álmokra. De mindegy is. A helyzet a következő: kb. 2 éve volt egy álmom ami csak párszor, kb 2-3x “zaklatott” engem pár hónapig aztán eltűnt. Az álom a következő volt: reggel felkelés előtt, egy női hangot kezdtem el hallani a fejemben. Egyre hangosabban. Nevetett, ilyen ördögien. Annyira megijedtem, hogy magamhoz tértem, fel akartam ébredni, de nem ment. Szememet se tudtam kinyitni, egyik alkalommal, tisztán emlékszem, hogy még anyukámért is kiáltani akartam de nem bírtam meg mozdulni se. Egyre hevesebben akartam felkelni, annàl hangosabban nevetett. Mint már írtam ez az àlom csak párszor jött elő, azota se álmodtam ezt. De ennek az okaira kívancsi lennék. Vajon mi válthatta ezt? 18/L
2019. márc. 14. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Amit te álomnak hiszel, az valójában alvás paralizis. Azért nem tudtál megmozdulni, mert paralizis esetén, csak az agy van ébren, a test az továbbra is alszik. A nevetés amit hallottál, az nem volt igazi, csak halucináltál.
2019. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1/1 vagyok. Tudom, hogy rossz de própálj ne küzdeni ellene. Én is úgy szoktam. Sőt nekem durvább halucinációim vannak..léptek, árnyak.stb
2019. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan átélnek hasonlót.ez valóban alvási paralízis. Nem kell tőle félni, ha nem küzdesz ellene, hamarabb múlik.Egyébként, abban az állapotban agondolatoddal tudsz könnyebben irányítani, tehát olyankor mondd magadban ezt: " Ez nem a valóság! Ébren akarok lenni! Ki tudom nyitni a szemem!" Ilyen és hasonló parancsokat adj és közben legyél nyugodt, mert aküszködés, pánik nehezíti az ébredést.
2019. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3-as nagyon jól írta!
2019. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az életben is túlreagálod, ha mások nem tartanak elég nőiesnek.
2019. márc. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!