Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt ez es mit jelenthet?...

Mi volt ez es mit jelenthet? 23 eves lany vagyok. Nagyon furcsa almom volt.

Figyelt kérdés
Semmi extra. A sajat hazamban voltam. Teljesen tudat alatt voltam. Tudtam az almomban hogy az agyamban vagyok es lefekudtem aludni delutan. Egyedul voltam benne. Volt egy rossz erzesem. Felakartam ebredni belole de egyszeruen nem tudtam. Tobbszor is elmentem a furdoszobamba, hogy bele alljak a kadba ruhastol es magamra engedtem a hideg vizet. Vegul volt egy alak aki azt mondta hogy nem fogsz felebredni. De en nagyon erosen probalkoztam ereztem hogy ki akarom nyitni a szemem es amikor felebredt annyira sokk alatt voltam azt ereztem mindjart sirva fakadok. Megkonnyebultem. Rogton fel kelett hivjak valakit hogy elmeseljem mennyire furcsa es valos volt. Igazabol dobbenetesen rossz volt. Ui . : Angliaban lakom. Bocsi ha zavaros lett de zavarosan is erzem magam.
2019. ápr. 13. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor ki akartad nyitni a szemed, nem tudtad? Nem tudtál mozogni sem?

Ha igen, akkor ezt alvási paralízisnek hívják. Az agy hamarabb felébred ilyenkor, mint a test (a test az alvás ideje alatt paralizált állapotban van, azaz nem tud mozogni). Hogy kompenzálja ezt a történetet az agy, ilyen "álmokat" kreál. Bár van ennek a dolognak durvább változata is, nem is biztos, hogy veled ez történt, de így elsőre nekem ez jutott eszembe.

2019. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia ismerem az alvas paralizist de en tudtam mozogni. Az almomban vegig fel ala jarkaltam.
2019. ápr. 13. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Alvásparalízisnél tudod, hogy már felébredtél, érzékeled a valós környezeted, csak mozdulni nem tudsz.Hallucináció, vagy egyéb furcsa tapasztalatok lehetnek közben, de a lényeg, hogy már ébren vagy.

Itt valami más történhetett.Lehetett téves ébredés, vagy asztrál projekció.

Jelentése nincs, bár aki nem ismeri a jelenséget, főleg ha először él át ilyesmit, természetesen nagyon ijesztő lehet.

2019. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltmar alvas paralizisem korabban ez valami mas volt...
2019. ápr. 13. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Az tök mindegy, hogy álmodban mit csináltál. Nem kapcsolódik az alvásparalízishez.

Az alvásparalízist azzal próbálják magyarázni, hogy alvás/álmodás alatt alacsony a vérnyomás.

Egy másik oka, hogy a szervezet ideiglenesen lebénítja a vázizmokat az alvajárás és az alvabeszélés elkerülése érdekében, és ez a felriadás után is hat. (Szemeden kívül nem tudsz irányítani semmit, nem tudsz beszélni, mozdulni. Max. 1-2 percig tart általában)

2019. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy sima rémálom, nem kell neki nagy feneket keríteni.
2019. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem a legjobban az érdekelt, hogy 23 éves lány vagy.

Viszont elovlastam, hogy mit írtál (csak hogy ne legyen sértődés, meg amúgy is érdekelt). Velem is volt már olyan, hogy nem tudtam felkelni, pedig meg akartam akadályozni, hogy elvágják a torkomat. Nem jelent semmit.

2019. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordul álom az álomban.

Néha elég drasztikus.

2019. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Az alak aki nem engedett felébredni biztos dugni akart veled
2019. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!