Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy álmom, ami az elmúlt hónapokban többször is visszatért, a héten is álmodtam már, és nem értem mit jelenthet.


Iskolában vagyok, egy folyosón körölüttem mindenki a jegyzeteket bújja, mivel vizsga lesz, és én pedig ideges leszek ettől. Az álmomban tisztában vagyok azzal, hogy már évek óta dolgozom, és nem értem mit keresek újra az iskolában, és még idegesebb leszek.


Majd nyílik a teremajtó és elindulok a többiek után, utána mindig felébredek.


Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm a választ.


2019. máj. 8. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Feldolgozatlan trauma, megfeleléstől való félelem, nem találtad még meg a helyedet.
2019. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma is hasonló álmom volt, angol vizsgára vártam (mindig is németet tanultam), majd mikor bementem matek feladatokat kaptam (a matek sosem volt a kedvencem), ismét ideges lettem, majd felkeltem, ez már kissé bosszantó lenni..


Köszönöm a válaszod.

2019. máj. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!