Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az hogy lehet, hogy átiratkozt...

Az hogy lehet, hogy átiratkoztam két éve egy másik suliba, és azota minden nem a volt osztálytársaimmal vagy az iskolával vagy a tanárokkal álmodom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, mert nem tudsz fogalmazni, vagy csukott szemmel írtad. De lehet, hogy arra célzol, hogy a volt oszt. társaiddal álmodsz. Amúgy szerintem még vágysz vissza a másik suliba, s hiányzik minden.
2011. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs télleg rosszul irtam, azt akartam kérdezni hogy az hogy lehet hogy átiratkoztam egy másik suliba és azota a régi sulimmal vagy a tanárokkal vagay a volt osztálytársaimmal álmodok mindig?
2011. júl. 6. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok időt velük töltöttél, abban az osztályban, suliban. Azért ez megmarad egy emberben emlékekként. Ezek jönnek elő most. Feldolgozza az agyad, hogy ez már nincs. Nem feltétlenül vágyódsz vissza, csak peregnek az emlékek. Majd el fog múlni. A te esetedben ez hosszú idő, lehet kell még pár év, mire elmúlik. Attól is függ, hogy rossz, vagy jó emlékeid vannak róla.
2011. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vaGAY csak egyszerűen incepciót hajtottak végre rajtad
2011. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!