Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Hogy...

Miért álmodtam ezt? Hogy juthatott eszembe?

Figyelt kérdés

Ekezet nelkul fogok irni, bocsanat elore is.

Nem emlekszem pontosan az almomra, mondhatni remalom volt. Sokan voltunk, csak lanyok es valahonnan mind ismertem oket, de nem tudam kategorizalni, hogy sulis emberek vagy osztalybol vagy barmi. Es voltak koztunk szellemek, vagy szornyek, nem tudom. Latni egyet sem lattam az almomban, de ha jott es olt, akkor azt ereztem. A felelmet. Es almomban azt almodtam, hogy ebren vagyok, vagyis ha felkelek, akkor majd megint felni fogok, es lattam magam, ahogy a furdobol nezek ki vizes, megmosott hajjal, de az almom miatt nem mertem kimenni. Utana nalunk ultunk mind, volt aki ult es aki allt. Es en mondtam, hogy fogjuk meg egymas kezet, es kezdjunk el hangosan imadkozni, barmi tortenik, ne engedjuk el egymas kezet, ha valakit esetleg elvisznek kozulunk, akkor se hagyjuk abba az imadkozast. Mindig magamat lattam az almomban. Es azt hiszem a vegen valaki vagy nem tudom, hogy tortent, de beutottem a fejem a falba. Most ugy emlekszem, az egyik szorny, vagy mittudomenmi utotte be a fejem, mert volt egy olyan erzesem, hogy ha en kiesek a korbol, akkor az imadsag abbamarad es tamadhatoak vagyunk.

Vege konkretan nem lett ennek, csak a fejemre mert utes, de mitol almodhattam ilyet? Nem neztem semmilyen filmet, se tvt, nem ettem alvas elott, nem volt semmi, ami kivalthatta volna ezt. De a vallasi resz nagyon elenken megmaradt bennem, hogy hol ultem en pontosan, milyen imat mondtunk, miden.



2019. máj. 20. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

változásokon mész keresztül.

ezt jelenti.

2019. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a lány ismerőseiddel(sokan voltunk lányok) kapcsolatban rossz érzésed van(szellem, szörny), mert egyre kevesebb barátkozik veled(ölt). Ezért félsz, nem is akarsz gondolni rá(álombéli álomba menekülsz). Próbálod rendezni a gondolataidat(fürdő, megmosott haj), de bizonytalan vagy magadban(nézek ki vizes hajjal), hogy nem fogadnak el téged(nem mertem kimenni). Tehát az életedben(nálunk) van aki kitart melletted(áll) és van akinek mindegy hol van(ült). Hiába könyörögsz(ima), hogy értsenek meg maradjanak veled(kézfogás, magamat láttam). Ez akadályozza(fal) a törekvésedet(fej), ami indulatot vált ki belőled(ütés). Mert vagy a barátság, vagy a magányos önmegvalósítás(kiesek a körből) között választhatsz.
2019. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!