Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes vele foglalkoznom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele foglalkoznom, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt szerencsém a nőkkel, sose volt barátnőm. Épp egy értelmetlen plátói szerelmen tettem túl magam, de aztán új élet kezdődött az egyetemmel. Mondták, hogy itt majd bármi megtörténhet, de nem gondoltam, ilyen gyorsan. Végigbuliztam a hetet és épp egy elsősöknek tartott hajós partin néztem szokásom szerint a semmibe, mikor odajött hozzám egy lány. Elkezdtünk beszélgetni, néha meglepően megnyílt előttem. Mikor leszálltunk, utána még jobban meglepődtem, egy padon random elcsattant életem első csókja, amit a csaj akart és utána több is követte. Végig full béna voltam, meg nem tudtam, mi a protokoll ilyenkor, de valahogy élveztem minden pillanatot. Azután úgy viselkedett, mintha többet is akarna, mint a csókolózás, de én óvatos maradtam, valamiért nem akartam kihasználni az alkalmat, meg őt se, mert nem tudom, mennyire lehetett részeg. Így hiába kötött ki az ágyamba, másnap mintha mi se történt volna elköszöntünk és kész. Azóta is ez megy, ha írok neki, vagy próbálom elhívni egy randi félére. Meg most bejött ez a sablon sajnos találkozom az exemmel duma. Emiatt lehet hagyom az egészet, pedig nem akarom elhinni, hogy csak k*rvult, mert nem olyannak néz ki, meg szeretném még jobban megismerni. Csak nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet.

19/F



2015. szept. 12. 23:38
 1/1 zeneforever válasza:
szerintem mivel te nem adtad meg neki amit akart, nem szeretne semmit toled, hagyd a fenebe a csajt es foglalkozz olyasvalakivel aki meg is erdemli
2015. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!