Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy nagyon furcsa vàmpírról...

Egy nagyon furcsa vàmpírról álmodtam jelent valamit?

Figyelt kérdés
Àlmomban egy igen furcsa kinézetű vàmpírról àlmodtam és az inasa voltam. Volt egy kislány is aki arra lakott, de akár hànyszor el mentem vele valahova szó fogadatlan volt. A vámpír minden este ki jött a szekrènyből (nap közben ott aludt) és el ment egy templomhoz és annak a tető ablakàba figyelt. Jelenthet ez valamit?

2019. jún. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
túl sok alkonyatot néztél
2019. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legalább helyes az a vámpír? :D
2019. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Màsodik vàlaszolò. Nem, egy magas hòfehèr bőrű, furcsa ruhàjù, fekete hajù vàmpìr volt ès az arca is nagyon furcsa.
2019. jún. 2. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
megjön hamarosan a havid
2019. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vámpír általában egy olyan személyt jelez, aki elszívja az energiádat. Basáskodik feletted, senkihez se akar alkalmazkodni, ugyanakkor elvárja, hogy az Isten is hozzá alkalmazkodjon. Az, hogy magas, jelzi azt, hogy te kiszolgálod őt valamiben, hogy sápadt, jelzi azt, hogy az illető hajlamos az önsajnálatra, az meg hogy a szekrényedben tanyázik, jelzi azt, hogy nem közvetlen családtag, de közeli rokon lehet. Hogy templomtoronyból figyel, jelzi azt, hogy az illető vallásos, vagy legalábbis annak igyekszik feltüntetni magát, csak azért, hogy azt mutassa, hogy ő erkölcsileg mindenkinek felette áll. Egy ilyen narcisztikus személyiség van az ismerőseid között?
2021. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!