Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig az...

Miért álmodok mindig az elhunyt nagymamámmal?

Figyelt kérdés
Már vagy 3éve meghalt a nagyim, de szinte minden éjszaka vele álmodok. És minden éjszaka ugyanazt, hogy elmegyek hozzá, és tudat alatt tudom, hogy halott, aztan kiderül hogy él, és el akarok neki mondani mindent mert tudom, hogy megfog halni. És meg is hal. Mindig szinte újraélem a halálát. És mindig sírva ébredek fel, mert újra meghalt. Ha nem gondolok rá lefekvés előtt akkor is vele álmodok. 18/L

2018. máj. 12. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Az én nagyim 4 éve halt meg és én is egy folytában róla álmodok. Az álmomban meg meglepődöm, hogy életben van, mert azt hittem, hogy meghalt, meg hasonlók szoktak nekem lenni. Lehet, hogy üzenni akar?
2018. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álom jelentése: Ha vissza tudnál menni az időben, mikor élt még a nagymamád (elmegyek hozzá). És felkészíted a halálára, elbúcsúzol tőle (elmondani mindent). Így már elfogadod a halálát (És meg is hal).


Saját vélemény: Hiányzik neked a búcsúja. Fogadd el, a helyzetet. Bocsáss meg magadnak, hogy nem voltál ott. Lehet a nagymamád így akarta, nem akart a terhedre lenni.

2018. máj. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!