Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha az ember...

Mit jelent, ha az ember álmában állandóan repül?

Figyelt kérdés
Nem zuhanok, hanem úgy repülök, mintha "úsznék" a levegőben. A felszállás általában nehezen megy, de ha már fent vagyok, akkor minden gond nélkül tudok repkedni. Ilyenkor gyakran meglátogatok olyan helyeket, ahol rég jártam, és személyeket, akikkel az életben már régen találkoztam. Nagyon jó érzés ilyet álmodni, de nem tudom, mit jelenthet.
2010. júl. 8. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos LSD nyalogat.
2010. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék hülyeséget mondani de lehet hogy asztrálutazol :)
2010. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szárnyalnak a gondolataid :D
2010. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szabadságra vágysz!
2010. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is mindig így repülök álmomban :) de én szeretem, tök jó érzés..jó lenne ha a valóságban is menne :)
2010. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes én is szoktam, többször is volt már rá alkalom, egész kicsi korom óta álmodok olyat, hogy repülök. Ugyanúgy, ahogy te leírtad. Én viszont nem régen látott helyekre, hanem csak keringek a levegőben, a fák felett.Vagy menekülök, és futás helyett felszállok a levegőbe és ott senki nem tud elkapni. Nagyon jó érzés ilyet álmodni, valóban.

De, hogy mit jelenthet?

2010. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felnőttek álmában azt jelenti, hogy pihenned kellene, mert valószínűleg túlhajtod magad. Szabadon kell engedned a gondolataidat, és azt csinálnod, amire vágysz. Gyerekek álmában szárnyaló fantáziát jelent.
2010. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A repülés, kivételesen egy archetipikus álom fajta. Jelentése: jól érzed magad a világban, helyeden vagy, irigylésre méltő helyzetbe kerültél az let vmely területén.

De az álom mindig személyes szimbólumokat hordoz, amit csak te tudsz megfejteni, senki más, mivel a te tudattalanodból jön.


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bencurio válasza:
Nekem van egy Egyiptomi Álmoskönyvem (családi erekje , 100 éves is lehet).Az álom azt jelenti jó hír fog érkezni.Ha nő vagy azt is jelentheti hogy terhes vagy.
2010. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!