Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy fiúval akivel óvodás korunkban nagyon szerettük egymást találkoztam. Beszélgettünk egy kicsit majd járni kezdtünk. De nagyon fura volt mert amikor elmondtam neki mit érzek macska volt majd egyszer csak kutyává változott és megcsókolt. Az apja teljesen máshogy nézett ki mint a valóságban. Ez mind a nagymamáméknál játszódott. Felébredtem és mikor vissza aludtam folytatódott ez az álom. Az autópályán mentünk amikor a fiú egyszer csak eltűnt. Én ott hagytam a kocsit az autópályán és vissza mentem a nagymamámékhoz. Jött az apja és beültünk a kocsijába és kerestük mindenhol a fiút de nem találtuk. Átmentünk egy hídon ahonnan látszott a kocsink amit az autópályán hagytam de teljesen össze volt törve. Amikor mentünk vissza jött apukám azzal a kocsival amit otthagytam az autópályán és benne ült a fiú is. Megöleltük egymást és felébredtem. Szerintetek ez mit jelent?

2019. jún. 10. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hiányzik és vissza szeretnéd kapni az életedbe...?
2019. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!