Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban bemutatkozott egy...

Álmomban bemutatkozott egy lány. Ébredéskor még ismételgettem a nevét és később megtaláltam őt a facebookon is. Minden információ és a kinézete is egyezett az álombeli lánnyal. Ez hogy lehet? Mással is megtörtént már?

Figyelt kérdés

17 éves koromban történt, amúgy lány vagyok. Álmomban, Kaposváron találkoztunk a lánnyal, Dóra a neve, megbeszéltük, hogy nem egy középiskolába jártunk. Ismerőseink miatt találkoztunk egy panel lakásban valakinél. Én még gimis voltam ekkor, hazafelé indultam a buszra, Ő viszont bőröndöt cipelve ment a buszmegállóba, mert nagyon messze megy, mert azt mondta, hogy ő már nem itt él. A buszon egymás mellett ültünk és beszélgettünk még. Én hamarosan leszálltam a buszról, és mégegyszer megkérdeztem a nevét, és mondtam, hogy nem akarom elfelejteni, ezért ismételgetni kezdtem.

És ekkor felébredtem. Hangosan mondtam a nevét. Egésznap a fejemben járt, de csak suli után kezdtem vele foglalkozni, és akkor döntöttem el, hogy utána nézek. A vezeték nevét már nem tudtam biztosan, csak betűk és a dallamos csengés maradt meg, de össze tudtam rakni kis gondolkodás után. Akit találtam valóban pont úgy nézett ki, mint álmomban, valóban kaposvári, Kaposváron egy másik gimibe járt, de már Budapesten egyetemista.

Sajnos hiába írtam neki üzenetet, soha nem válaszolt rá. :( Persze elég hihetetlen lehet egy ilyen történet számara.



#álom #ismeretlen #sors #létező személy
2019. jún. 24. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy.
2019. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Melyik évben történt? Hogy hívják a lányt? Iskoládb jár? Honnan ismered?
2019. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hihetelennek tűnne, ha egy lányrám írna egy ilyen üzenettel. Viszot a bogarat beleültetnéd a fülembe, ezért ha már kellően megemésztenén a sztorit, akkor visszaírnék és tovább kérdezgetnélek.
2019. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

#2

Vagy szimplán hükye vagy,vagy nem fogtad fel mit irt a kérdező a kérdés alatti kis betűs részben,vagy el sem olvastad

2019. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen, velem is megtörtént már, de nem személlyel, hanem hellyel kapcsolatban!


Soha nem hallottam róla, azelőtt soha nem voltam ott.


Felébredve viszont rákerestem a neten és még az a rom is stimmelt, ami az álmomban szerepelt, szóval végül el is mentem oda kirándulni, ha már így esett és nagyon jó volt. :)


Ne bántson, ha nem válaszol neked a lány, mert lehet azt hiszi, hogy végül be akarod szervezni valami MLM-be és azért nem reagál. :D


Arról van szó, hogy az ember álmában képes kilépni a testéből és "elkóborolni", emberekkel találkozni, utazgatni stb. Aztán felébredve minden megy tovább.

2019. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Démonok tevékenysége. Ha megvalósul és úgy volt, tőlük van. Hanyagold az ilyesmiket. Ne is foglalkozz vele.
2019. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a választ! Nagyon érdekes, amit írsz. :) Izgalmas, hogy ilyesmi megtörténhet álmunkban.
2019. jún. 25. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
A realitás talaján állva egyszerűen egy agyjáték volt. Az ember egy pillanatra megjegyez neveket, arcokat amiket lát. Mégha nem is tud róla, de a neten megmaradnak akár egy pillanat alatt is dolgok. Álmodban az agy működésének köszönhetően előtört az emlék, amire már nem is emlékszel hogy láttad a lányt és az adott érzelmeiddel álmodtál vele valamit. Ennyi
2019. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem kiskoromban volt egy képzeletbeli barátom.Addig soha nem láttam, hallottam róla vagy ilyesmi, de amikor anyukám kikérdezett róla, rendesen elmondtam a nevét, a kinézetét és mindent vele kapcsolatban. Egy teljesen létező személy volt a képzeletbeli haverom aki(mint utóbb kiderült) hajóskapitány olaszországban. És ezt mind sikerült kiviteleznem 1-2 éves koromban, szóval elhiszem hogy fura, de én hiszek a sorsban és szerintem valamilyen alapon egymáshoz közötök van/lesz.
2019. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!