Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A lenti leírt dolog megtörtént...

A lenti leírt dolog megtörtént valamelyikőtökkel már?

Figyelt kérdés

Szóval,adott a drága digitális ébresztőóra felettébb kellemes pittyegő keltése,amelyre az emberek vad lecsapásukkal reagálnak álmukból felzargatva,ahogyan én is. :D

Csak aztán úgy folytatódott a reggeli rituálé,hogy ledőltem szó szerint vissza az ágyba,majd visszaaludtam,véletlenül. Még szerencse,hogy nem egyedül lakok a házban. :d

De ez mindegy. Az óra úgy ébresztett,hogy én álmodtam közben. Majd mikor visszabóbiskoltam, sokkal intenzívebben, eseménydúsabban,sőt,mi több,arról álmodtam,amit abban a pár másodpercben gondoltam,amíg kikapcsoltam az órát és visszabattyogtam az ágyamhoz.

Lehetséges ez egyáltalán?


2018. okt. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen lehetséges, az alvás előtti pillanatokban gondolt dolgok álmodása teljesen lehetséges.
2018. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aha, nekem kb 3-szor. Csak én a mobilomra kelek.

De az a legdurvább ha ugyanez van csak h a főnököd hív s mondja h gyere be korábban. Na azóta felveszem, rögzítem miden telefonbeszélgetést h rögtön visszahallgassam h volt-e ijen.

2018. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges? Szinte bármiről álmodhatsz, de amiről tudomásod van, arról simán. A te eseted nekem még logikus is, közel van az eset s azt ragadta meg, folytatta tovább az agyad.


Apropó ébresztőóra. Én nagy rutinnal sokszor átalszom, de az álmomban benne van, idegesít szörnyen és hiába csapom le az álombeli ébresztőórát, szedem ki az elemeket s verem szét az egészet, tovább szól s én nem értem. Traumatikus álom és sosem jövök rá, hogy álmodom s fel kéne ébrednem s ott lecsapni az ébresztőt...

2018. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak kigondoltam,hogy egy ilyen kis "kínzás" keretében valami olyanra gondolok,amiről szívesen álmodnék,és így talán egy lépéssel közelebb kerülök a tudatos álmodás címszóhoz.

2018. okt. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!