Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg fejtené valaki az álmom?

Meg fejtené valaki az álmom?

Figyelt kérdés

Én olyanokat állmodom hogy àllandóan üldöznek állmomban..


Egyszer azt allmodtam..hogy én repülök(lebegek) és és az unoka tesóm anyja üldöz engem a régi biciklimmel..és nagyon idegesnek tünt..aztán repültem ahogy tudtam..de nagyon nehéz volt! Majd nem utól ért..ùtközben be ugrottam a nem annyira közeli szomszédomhoz,aki egy idős férfi..és a volt egy idős hölgy akit még soha nem láttam..egy házban laktak..így gondoltam eggyütt vannak. És ők el bújtattak egy fa ládában..és be jött az illető aki kergetett, de egy idő után el ment..szóltak hogy már el ment, ki is bújtam és csodálkoztam ki az a idős hölgy? Mert igazából az idős férfinek nincs se felesége sem párja, és ezt furcsának tartottam.


Szóval állmomban szinte mindig repülök, ezt úgy tudom azt jelenti hogy szabadságra vágyom,és ez nem az első hogy üldöznek állmomban. És ha van olyan aki állomfejtő és le írná nekem hogy mit jelent amit le írtam annak meg köszönném! És zöld kezet is adnék!



#álomfejtés #állmok
2019. jún. 24. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is a lebegés valami bizonytalan helyzetet, esetleg betegséget jelez. Valószínű, átmeneti korban vagy a gyerek- és a felnőttkor közt.(A 18. év csak egy törvényi dátum, van, aki már 15 évesen érett, van, aki 30-40 éves korában is megmarad gyereknek.) Az, hogy a az unokatesód anyja üldöz a bicikliddel, jelzi azt, hogy ő (vagy esetleg más idősebb szeretne még gyereknek látni, befolyásolni, hogy ő hasson rád, holott Neked már vannak önálló gondolataid, önálló tetteid. Az idős ismerős egy nálad tapasztaltabb, valószínűleg férfi tanácsadót, mentort jelez, akihez nyugodtan fordulhatsz kérdésekkel. Az idős asszony maga az időt, ami szintén választ ad pár kérdésre. Az, hogy becsuknak egy faládába, jelzi azt, hogy bizonyos dolgokra még várnod kell, amit már szeretnél megszerezni, és ez egyfajta tehetetlenség-érzetet ad., de az is lehet, hogy a környezeted "be akar skatulyázni", hogy rád kényszerítsenek valamit, pl. azt, hogy még ehhez és ehhez gyerek vagy. Az unokatesód anyja lehet, hogy nem feltétlenül akar rosszat azzal, hogy üldöz az álmodban, úgy gondolhatja, hogy még érned kell.

2019. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 24. 20:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jún. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!