Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Eléggé rövidet álmodtam, de mégis kirázott a hideg tőle. Először ez a tipikus elalvás lőtti sötétség volt, aztán egy puskadörrenést hallottam. Lassan megjött a kép. Egy gyönyörűszép fiatal lányt láttam. De mégse mondanám olyan 100% embernek. Volt benne ősember is. Inkább ott a kettő között, de még így is szép volt. Szóval feküdt a földön és valamilyen gyerekhet szorongatott a kezében. Üvöltött a sírástól, de nem értettem a nyelvét. A hely ahol voltam egy dzsungelhez hasonlított nagyon. A nő és én egy tisztáson voltunk. Egy puska volt a kezemben és szkafander volt rajtam. De a sisak nem. Ekkor elkezdtem hátrálni és az ég elkezdtett sötétedni. Úgy éreztem minthogyha ellenem fordulna minden élőlény. Éreztem hogy engem most meg akar minden ölni. Ekkor keltem fel.

2019. jún. 27. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasatom szerint ez egy szerelmi álom. A nő jelképezi magát a szerelmedet. Az, hogy ősasszonyra hasonlít, jelzi azt, hogy közrejátszik benned az ösztönös szerelem: magadévá tenni a nőt, és gyereket csinálni neki (már ha férfi vagy). Az, hogy üvölt a sírástól, de nem érted a nyelvét, jelzi az, hogy (jövőbeli) szerelmeddel nem igazán lesztek közös nevezőn, úgy fogtok különbözni, mint ég és föld. A puska és a szkafander a józanságot, a realitást jelképezi: azt jelzi, maradj távol szíved választottjától, különben bajok lesznek. (Szkafander= védelem) Ugyanakkor a sisak hiánya (ami a szkafander legfontosabb része lenne), jelzi azt, hogy nem hallgatsz a környezetedre.Az ég sötétedése és a környezet támadása jelzi azt, hogy kapcsolatotokkal kivívjátok a környezeted haragját vagy legalábbis rosszallását. Az, hogy mindenütt erdő van, csak körülöttetek van tisztás, jelzi azt, hogy még ha nem is érted meg őt, ő legalább törődik veled, míg a környezeted rád se bagózik.


Ez csak az én olvasatom, ne vedd szentírásnak! Au is előfordulhat, hogy amit írtam, abból semmi se (lesz) igaz.

2019. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tudományos érdeklődésű vagyok és nagyon érdekel az űr. Amatőr csillagász vagyok és sokat szoktam az űrrel foglalkozni. Éppen ezért nem is szoktam a lányokkal törődni. Ha van is egy lány aki bejön az ellen is ellen szoktam állni. Régebben volt egy esélyes de miután egyre mélyebbre mentünk hirtelen megszakítottam vele a kapcsolatot.
2019. jún. 27. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az még nem zárja ki, hogy nem leszel újra szerelmes, és pont egy olyan lányba, aki különbözik tőled, és talán meglehet, hogy ég és föld lesztek. Lehet, hogy azért is álmodtál szakafanderről, mert érdekel az űr, a leendő kedvesed pedig a hétköznapi dolgok érdeklik majd. Az is, lehet, hogy ő fog beléd reménytelenül szerelembe esni :) Hány éves vagy egyébként? Én úgy gondolom, hogy maximum a húszas éveid elején járhatsz.
2019. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19
2019. jún. 27. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem eltaláltam. :)A te korodban még nagyon sokat változik az ember, és a szerelem sincs kizárva.
2019. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!