Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért visszatérő álom ez?

Miért visszatérő álom ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most ez lehet hogy egy kicsit hülyének fog tűnni ez az álom, de tegnap este azt álmodtam, hogy mamáéknál voltam és a falut megtámadta egy T rex és rajtam kívül mindenkit hogy megevett. És ezt nem először álmodom, 2 hét alatt harmadjára álmodom ugyanezt.


Nem, nem vagyok beszívva, nem szedek semmit, nem meséket nézek.


Ennek van valami rejtett jelentése?

Köszi a válaszokat.

18/F



2019. jún. 25. 11:46
 1/1 Toboz111 ***** válasza:
Minden álomnak van valami jelentése, személyre szóló. Az álmok a te belső lelkiségedre, szimbólumrenszeredre építenek- még ha nem is vagy tudatában. Csak te tudod megfejteni. A kulcsszavakra, történésre koncentrálj! Falu-mama. Mit jelent neked? Mi jut róla eszedbe? Milyen szerepet játszik az életedben? Mi az érzésed? T-rex micsoda? Mit jelképezhet? Mit csinál - átvitt értelemben?
2019. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!