Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Szamarkohoges kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Külföldön egy klubban vagyok pincér,nagyszabású cucc mindem,van egy kollégám aki ismerős de nem tudom belőni hogy ki volt az,valami kartonokat viszünk jobbra balra,sztárvendég Eminem.

Később Kiss Ádám (A humorista) megjelenik majd valamit rak el nekem meg a kolegámnak az egyik dobozba és azt mondja hogy "Hagytam ott nektek valamit srácok".

Kinyitom és van benne 2 darab eki amit be is verünk hamar,majd történt még valami de arra nem emlékszem.Ahogy felkeltem leírtam a telómba.

A kérdés az hogy ez mi a fasz?!



2019. jún. 25. 03:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a szar az az eki?
2019. jún. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megkeresed a fontosabb elemek jelentőségét, akkor magadtól is rá tudsz jönni. Ilyenre gondolok pl: valaki a kígyóktól fél ezért ha álmában látja az valami fenyegetést jelent, de pl nekem, aki imádja a hüllőket pozitív érzelmeket jelez.

Az ekit mióta akarod kipróbálni? Vagy máskor ki is próbáltad? A részlet ami a bevétel után volt pozitív, negatív, vagy közömbös érzéseket hagyott?

Ha még nem próbáltad ki az ekit, arra tippelnék az utána lévő rész az általad elképzelt hatása/következmény lehetett...?

Nehéz kibogozni, inkább a hangulatára koncentrálj, és az elemek első benyomására, ne "a kígyóra" aminek személytől függ a jelentősége.

2019. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit ez. Ez biztosan nem jelent semmit.
2019. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pár éve 1-2x vettem be,baráti társaságom nyomta és amondó vagyok hogy csak a saját tapasztalataimtól tudom meghatározni hogy mi jó meg mi nem,de amúgy jó volt,de nem mentem rá,nem vagyok oda az ilyen szintetikus drogokért,értelmetlen.

Az álmomban is jó hatása volt,semmi extra

2019. jún. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!