Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mi lehetett?

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Elsőnek egy nagyon szép vicces álmom volt azután pedig kezdtem felébredni hallottam egy papot ordítani, hogy NE aztán jött egy démoni nevetés. Kinyitottam a szemem fent voltam tudtam mozogni meg minden DE mintha belém szállt volna valami. Csengett a fülem nem hallottam semmit + belülről egy furcsa érzés kapott el. Minden rossz érzés egyszerre (bűntudat, csalódás, szorongás stb) aztán hideg meleg érzés . Mintha egy demon szállt volna meg vagyis ez ugrott be elsőnek. Aztán nagyon sok idő múlva vissza aludtam és egy templomról almodtam, hogy bent voltam és egy nő azt mondta nem szallt meg semmi és egy érmét adott . Ez most alvasparalizis volt?
2019. jún. 29. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alvásparalízis.
2019. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megvan az érme? Hol vagy most?
2019. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont egyik nap olvastam róla! Nyugi! Ez valóban csak alvásparalízis :)
2019. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :3 a másodikon nagyot nevettem :')
2019. jún. 29. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hallucináltál a fáradságtól mivel ha tudtál mozogni akkor nem lehetett alvásparalízis
2019. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!