Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjjelente kb 10-20 percenként...

Éjjelente kb 10-20 percenként felkelek és nem tudom megkülönböztetni az álmot a valóságtól. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Régebben is volt hasonló

Mikor elalszok azt álmodom hogy nem alszok hanem ugyanúgy ébren vagyok telefonálok, zenét hallgatok, chatelek, mintha előre megalmodnam a napot vagy inkább meg be se fejeztem volna

És ilyenkor 10-20 percenként felkelek, de régebben meg tudtam különböztetni az álmaim a valóságtól ,akármennyire is úgy tűnt ,hogy valós az álmom

Az elmúlt kb 1 hétbe nagyon sok vitám akadt a párommal illetve a barátaimmal, mert amit álmodok és felkelek minden alom közt írok nekik és reagálok arra amit az almomba mondtak mert azt hiszem az a valóság



2019. júl. 18. 18:43
 1/4 anonim válasza:

Szia,hát én ezt gondolom (nem muszáj egyet étreni)

nagyon arra dologra gondolsz vagy éppen nagyon félsz attól a dologtól,hogy szinte beképzeled

2019. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam ezen...:/ de nem tudom hogyan tudnék ezen változtatni ..
2019. júl. 18. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Félsz vagy túl vágy valamitől hogy félálomban akarod és beképzeled aztán felébredsz és ugyanúgy akarod. Volt velem ilyen is csak más szituban. Egy kis kikapcsolódást ajánlok és újra minden rendben lesz.
2019. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szivjá tobb fuvet
2019. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!