Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rak jegyu ferfi tenyleg...

Rak jegyu ferfi tenyleg csaladszereto, es huseges?

Figyelt kérdés

Kotozkodok,asztrologia fikazok ugorjak at a kerdest.

Tapasutalatok erdekelnek a Rak jegyu pasikkal kapcsolatban.


2019. aug. 4. 06:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ :) mitől? Hogy milyen bolygók,asc.társul hozzá. Alalpvetőleg igen,családcentrikusak,és a Rák pasik nagy része házias,kedves,otthoncentrikus. A hűség meg olyan dolog,hogy sokmindentől függ.....:)
2019. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ascendense Oroszlán,holdjegye Bika!
2019. aug. 4. 08:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Dehogy hűségesek, meg család centrikusak.


A családot csak birtokolni akarja.

Össze vissza csalják a parukat.

Nem egyet ismerek.

2019. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4 rák férfi ismerősöm van(egyik apam) olyan hűtlenek, hogy az már fáj... Apu anyumat az egyik rokonával csalta meg. Mocskosul aljas, gonosz, szívtelen, agresszív lények.... A poén az, hogy a skorpiókat állítják be hűtlennek, gonosznak, viszont én csak hűséges skorpiókat ismerek.. 😂😂 Ráadásul tök cukik is.
2019. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Állitsd már le magad meg az összes kamus,akinek 4! Rák ismerőse/ rokona van kapásból,és MIND ilyen !! Nekem meg 5 Skori ismerősöm van,hírből se 8smerik a hűséget,hazugok,s mellé igazi b.unkók. Na???
2019. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
És amúgy nem tudom kinek az érdeke többmillió Rák csillagjegyű embert így negatívan bekategorizálni. A Legnagyobb esély amúgy Ikrek,Nyilas, Skorpió csjegyeknél van,ők azok akik nem bírnak egy helyen sokszor megragadni. ( ráadásul sok Skori ezt természetesnek veszi...),plusz vegyük hozzá hogy MINDEN csillagjegynél lehet ilyen ,mert önmagában a csillagjegy kevés!!
2019. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jól van, össze ne vesszetek már...Mindenki ismer ilyet is ,olyat is.Én olyan Rák férfit is ismerek aki soha meg nem nősült, tán még barátnője se volt, mert olyan magánakvaló, fura természetű.
2019. aug. 4. 10:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én rákom is olyan hogy látszatra független leköthetetlen, marhamagas elvárásai vannak, e ha valakihez közel enged, akkor a leghűségesebb ragaszkodóbb emberke. Neki skori aszcendense van.

Szerintem attól is függ te milyen vagy (le is írhatnád akár), mert ahogy észrevettem a rákok csak azokat csalják meg akiket nem éreznek az igazinak, aki megérti őket stb.

2019. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En egy rak jegyut ferfit ismerek ot nagyon jol es nagyon nagyon csaladszereto es tarsasagkedvelo ember, mindig is koran akart megallapodni hazassagban gondolkozik es sosem volt az aki eljart bulizni fesztivalokra... Szilveszterkor iszik egy piharka pezsgot... ha... :)

Durva.. Neki ha jol emlekszek rak az aszcendense is es oroszlan a holdja.. egy bak csajjal par honap utan megtalalta a kozos hangot meg is kerte a kezet nem huzta sokaig.... Nagyon joszivu a gatyajat is odaadna ha szarban vagy, es sokszor kihasznaltak akkor sem volt kepes haragudni a masikra.... de megjegyzesei azert vannak es voltak.... sokszor tul okosnak hiszi magat :)))


En is rak vagyok en rengeteget eljartam bulizni fesztivalozbi dolgozni a vilagon minden fele, sok embert megismerhettem, tobbnyire olyanokat akiktol csak tanulhattam valamit.....a rosszbol...😂☝🏽 Akik engem ok nelkul bantanak pillanatok alatt ideges leszek es akkor tarolok..... a szambol olyan helyzetben omlik a szar amire probalok de olyankor nem megy ha lemegy a redony.. en kicsit sem vagyok empatikus az allatokat tobbre tartom mint az embereket, es nagyon zarkozott vagyok magambol nagyon nehezen vagy szinte nem is adok ki semmit... de felkeltem az emberek figyelmet azzal hogy kozvetlen vagyok es mosolygos:)) ( rak vegletek embere:)) ) ha valakit megszeretek es ilyen szerintem egy ember volt az eletemben nagyon nagyon nehezen tudtam elengedni.... sokat turtem de megis bantottuk a masikat es en is ot... szavakkal js tettlegesen is en nem fakadok sirva mert lehulyeznek...


Rak vagyok bika oroszlan mas rakot nobe egyet ismerek Isten ovjon toluk o szuz aszcendensu egy igazi eloskodo lelki roncs a holgyike

2019. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Rák vagyok én is,Rák ascendenssel,Bika holdjeggyel!

Nyugis,csendes,konfliktuskerulo no vagxok,de ha bántanak kiállok magamért,Multban élek,szereteü az állatokat,a természrtet,a vizet!

2019. aug. 4. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!