Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos horoszkop Skorpio aszcende...

Kos horoszkop Skorpio aszcendens. Tenyleg nem jo? Sokan mondtak h a ketto taszitja egymast.23\lany

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Most egy ki... horoszkóp alapján döntesz egy kapcsolatról, vagy az érzéseid meg a másik személyisége alapján? De komolyan, bocs az offért, de ezt sosem értettem.
2012. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezért pofázok én mindig az ezotéria meg a mágia ellen! Mindig azt vetik a szememre, hogy ha nem is igaz, attól még lehet jó játék, kinek árt az, ha hisz benne? Itt a válasz.


Primitív és hiszékeny emberek képesek akár az életüket is rátenni egy idióta babonára, sokak meg az összes vagyonukat átutalják valami szektának. Naná, hogy ártalmas az egész.


Ha hiszel ebben az egész cirkuszban -- na, az az ártalmas! De most komolyan: te is azt hiszed, hogy hétmilliárd embert 12 skatulyába be lehet sorolni? Na jó, megengedem ennek a négyzetét, ha az aszcendenst is hozzászámoljuk. Akkor 144 skatulya valamelyikébe biztosan beleillik minden ember?


Gondolkozz már! Jó isten!

2012. aug. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemkell EGYBOL LEOFFOLNI!Nem adok az asztrologiara csak kivancsi voltam milyen egy tuz es egy vizjegyu ember egyben.Azt gondoltam unalombol feldobok egy ket kerdest biztos lesznek jopofa valaszok.De ide tenyleg csak a bunko kretenek irnak...
2012. aug. 12. 07:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak kérdeztem, te vetted támadásnak. :)
2012. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamikor 18 óra körül születhetett, akinek ilyen a horoszkópja. Mindkettő jegynek Mars az uralkodó bolygója. Hogy milyen ember, az függ attól, hogy melyik bolygó hová esik. De én is azt mondom, hogy próbáld megismerni. Az biztos, hogy nem egy anyámasszony katonája! Képes küzdeni ott is ahol más már régen feladta. Hogy hirtelen türelmetlen természetű, az biztos. Sok szerencsét az illető megismeréséhez
2012. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
engedjetek meg mondjak valamit ......:)))) horoszkop ?meg hisztek ilyesmikben ....????had legyenek az alllatok allatok azert voltak teremtve...miert kell egy no Bika vagy Oroszlan legyen vagy varj annak is kepzeli magat most ha a horoszkopba hernyok meg rovarok lennenek azert mert valaki kitalalt unalmaba valamit ezt igy el is kell hinni legyetek emberek emberek ne allatok!!vagy ezert ilyen ez a tarsadalom amien..hmm hat ha allatok vezetik ezeket az orszagokat?sajnos a dolog!:)))kicsiny hituek!es az onertekelesel is nagy gond van!!!akinek nem inge ne vegye magara:)
2012. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ria21!Majd,ha összetudsz rakni egy értelmes mondatot,utánna írkáljál okos dolgokat.
2012. szept. 4. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nöről vagy férfiról beszélünk.Utána szívesen válaszolok ha még érdekel:)
2013. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké már látom,hogy lány vagy.Kos a Napjegyed és Skorpió asc.?

Kalandvágyó,erős szexuális vággyal rendelkező,karakán ösztönlény vagy.Sokszor hajlamos lehetsz kénszagot szimatolni ott is ahol nincs. Pl: Azt hiszed,hogy rólad beszélnek,vagy bántanak.Tény hogy megoszthatod az embereket(Nem leszel mindenkinek szimpatikus)de akiről úgy érzed h jó ember az valószínűleg az.

2013. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!