Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet még hódítani egy...

Hogyan lehet még hódítani egy kos csillagjegyű férfit?

Figyelt kérdés
Mi az ami megfogja egy nőben?
2019. aug. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Mindenben engedd, hogy ő legyen a főnök és soha ne vitázz vele. Ha látja, hogy okos vagy és szép, akkor nyert ügyed van! :)
2019. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
4%
Első, és legfontosabb dolog, hogy SOHA, ne mond neki, hogy annyira kevés az IQ-d, hogy hiszel az ilyenekben, hogy horoszkóp, meg hasonlók!
2019. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsonek van igaza az en kosomat pont igy vettem le a labarol! 😄 okos szep es szereny vagyok!😃☝🏽 Korabban ismertuk egymast futolag mar akkor tetszettem neki kulsore de ugy alakult hogy egy kozos ismeros osszehozott bennunket mikor epp csalodott egy noben. Kb ket napomba tellett mig teljesen feje tetejere forditottam az eletet annyit beszelgettunk hogy pozitivan csalodtunk a masikban es egymas mellett kozottunk ki miutan nyugtazta hogy van egy kis esz is abban a fejben ami annyira tetszett neki!:)

Nagy intenzitassal eli a dolgokat a leheto legegyszerubben es hatarozottan szereti a dolgait csinalni es szamomra hihetetlen de imadja a testi kontaktot hosszutavon nem birja elviselni ha pl nem vagyok vele!

O igazi kos, es a halak holdjaval igazan kis erzelmes misztikus spiritualis dolgokra is hajlo ferfi aki a kezebe veszi a dolgokat.....:)

Munkajaban is ez jellemzo illetve a tarsasgaban is rengetegen kedvelik es a nehai forrofejuseget is tudjak kezelni.....:)

2019. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, ha ö nem akarja. Szépség? Hát...Volt kos pasim, de elég randa női voltak, rosszindulat nélkül mondom.
2019. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha titokzatos vagy. Ez nem kínálod magad tálcán, hagyd hogy fusson utánad.
2019. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!