Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű emberek! Mi...

Rák csillagjegyű emberek! Mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés

Olyan munkát végzel, amit szeretsz? Amennyiben igen, hány évesen találtátok ki, mivel szeretnétek foglalkozni?


Köszönöm! :)


2019. máj. 9. 09:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
egyetemista vagyok, de ez horoszkóptól független :D nem foglalkozz ilyen felesleges f-aszságokkal
2019. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1-es: csak érdeklődöm. :) megkérdezhetem, mit tanulsz? :)
2019. máj. 9. 10:22
 3/18 anonim ***** válasza:
kertészmérnök vagyok
2019. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szociális munkás
2019. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Projekvezető vagyok informatikai területen, szeretem a munkám. A csillagjegyemből adódó leírások közül pedig nincs egyetlen olyan sem, ami igaz lenne rám. Mondjuk nem is tudom komolyan venni azokat az embereket, akik bármilyen szinten hisznek ezekben a baromságokban.
2019. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Megis ide irkalsz kedves utolso...!!!😘🖕🏽

Udv egy fogtechnikus rak 😘

2019. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"A csillagjegyemből adódó leírások közül pedig nincs egyetlen olyan sem, ami igaz lenne rám."


Milyen kár, hogy az ember nem egy csillagjegyből áll, hanem egy teljes képlet határozza meg, amik ugyanolyan súllyal esne a latba, mint a csillagjegy. Milyen kár, hogy az asztrológia alapvetően inkább tendenciákról beszél, nem pedig megmásíthatatlan fátumról.

Mondjuk nem is tudom komolyan venni azokat az embereket, akik bármilyen szinten, akik utána sem néznek annak, amiről teljes bizonyossággal pökhendi hangnemben véleményt formálnak. Ez nem szkepszis, foteltudóskáim, ez tagadás.

2019. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Jogász leszek
2019. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"az ember nem egy csillagjegyből áll, hanem egy teljes képlet határozza meg"


igen, ilyen süketdumával adják el manapság ezt a hülyeséget. nem illik rád a leírás? ja perszehogy nem, mert még 20 egyéb dolog van ami befolyásolja, amit tutira nem most találtunk ki!

2019. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

"manapság"


Szánalmas, a bulvárba leszivárgott asztrológia alapján formált ellenérv. Aki egy kicsit is komoylabban foglalkozott asztrológiával, az legfeljebb érdekességként, játékként tekint a pusztán napjegy alapján felállított előrejelzésekre. A nyugati asztrológia több ezer éve keletkezett, és már akkor sem csupán a napjegy alapján vezette le a személyiséget, amit manapság kényelmesen csillagjegynek neveznek.


Az angol Wikipedia-szócikkből:


"Astrology's modern representation in western popular media is usually reduced to sun sign astrology, which considers only the zodiac sign of the Sun at an individual's date of birth, and represents only 1/12 of the total chart."


És már akkor sem vitatkozni kívánt, hanem egy térképet kínált az egyénnek az életben való eligazodáshoz, de az igaz, hogy sajnos túlnyomóan nem a személyiségfejlődés eszközeként használták, hanem jóslásra.


Ez az információ amúgy 1-2 kattintásnyira lett volna, ami ismét ékesen bizonyítja, amit írtam: ez nem szkepszis, ez tagadás. Tagadok valamit, amiről azt sem tudom, mit állít, és ettől érzem okosnak magam. Kabaré.


[link]

2019. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!