Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalaitok skorpió...

Mik a tapasztalaitok skorpió csillagjegyű emberekkel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Játszmázósak, manipulátorok, ítélkezőek, önhittek, lenézőek, tudálékosak. Mindenkit szétkritizálnak. Gyengéd érzelmeiket derogál nekik nyíltszívűen, örömmel kimutatni, ezért gyáva, gyenge jellemek, diszharmonikus lelkivilágúak. Semennyire se lazák, és mellettük én se tudom elengedni magam, olyan a kisugárzásuk, hogy befeszülök tőlük.


Pozitív tapasztalat: aki fontos nekik, azért nagyon bátran ki tudnak állni mások előtt és bármi áron megvédik.

2019. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Szeretnek ellentmondani, mindig nekik van igazuk, azt hiszik, hogy ők a legokosabbak a világon. Könnyen felhúzzák magukat, de gyorsan lenyugszanak. Szerintem nagyon is ki tudják mutatni az érzelmeiket. Ha nem mutatja ki, akkor nincs mit kimutatni...
2019. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Van 2 skorpio ismerosom az egyik egy visszahuzodo csendes lany.soha nem vitatkozik

A masik pedig mindig fejjel megy a falnak kategoria


Szoval meg mindig nem lehet altalanositani

2019. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hiszek ezekben a dolgokban,egyébként novemberi szülétesű lévén skorpió a csillagjegyem.Viszont a fent felsoroltak közül egy sor illik rám,gyorsan fel lehet húzni,viszont egyáltalán nem nyugszok meg hamar.A többi hogy tudálékos,okoskodó,ítélkező stb..speciel rám abszolút nem igaz.A munkahelyemen hónapokig azt hitték hogy csak beugrós vagyok,mivel nemigazán szerepeltem,bementem a saját bázisomra,még kajálni sem mentem ki,inkább ott bent ettem.Végeztem-végzem a mumkám,utána hazamegyek.Túlnyomó része az ott dolgozóknak a nevemet sem tudja a mai napig..Ja,és az is igaz hogy,ha nincs mit kimutatni érzelem terén,azt nem is színlelem,viszont ha van akkor azt teljes egészében leplezetlenül kitárom.
2019. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
2-es jól összefoglalta.
2019. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Semmi jó, menekülj...!
2019. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam novemberben lesz 22. Skorpió. Hamar felkapja a vizet, nehezen nyugszik le. Rettenetesen makacs, de kompromisszum képes. Maximalista és céltudatos. Akit szeret azért bármit megtenne. Nagyon érzékeny. Még most is képes elsírni magát egy egy filmen. Szereti a csinos, magas lányokat, különösen a szemüvegeseket. Bár ez nem tudom mennyire csillagjegy függő.
2019. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak kisugárzását általában egyből megérzem.
2019. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Én az első kommentelővel értek egyet. Barátnőm skorpió: mindenkit lenéz, próbál sznob lenni úgy hogy amúgy semmije nincs, ha valakinek más véleménye vam azt megint csak lenézi, kritizál, ítélkezik, sose volt komoly kapcsolata, mert mindenkinek addig volt jó, amíg meg nem dugták. Folyton kibeszéli az összes barátnőjét fujjogva ha valami olyat csinálnak, ami nem az ő értékeit képviseli. Nemrég engem is lefujjogott sokadjára, így kos lévén erősen érik, hogy megszüntessem vele a kapcsolatot akármilyen régóta ismerjük egymást. Csak lehúz a gyerekes gondolkodásával és a negatív kisugárzásával. Egy jót nem tudtam vele nevetni még soha.
2019. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
4-es. Az emberek hajlamosak azt hinni, hogy ő rájuk bizony nem igaz az állítás, hisz senki nem szereti magát negatívként feltüntetni. Ugyanakkor amit leírtál az ugyan az, mint az én skorpió barátnőm. Már egy hónapja dolgozik a melóhelyén és olyan csöndes, hogy sokan a nevét sem tudják. Azoknál nyílik meg igazán és mutatja ki a foga fehérjét a skorpió, akiket régóta ismer. Másoknak teszi a kedveset és a szépet, nekem meg a barátnőinek meg egy elviselhetetlen, ítélkező, fujjogó pi.csa.
2019. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!