Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Skorpió csillagjegyű...

Egy Skorpió csillagjegyű emberhez egy Bika vagy egy Halak csillagjegyű ember illik jobban?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 18:30
 1/8 anonim válasza:
86%
Halak.
2019. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A skorpió és a halak vagy tökéletes álompáros, vagy a legrosszab ami csak lehet.

Én halak, exem skorpió. Öltük egymást végig. 2 évig szenvedtünk egymással, szinte csak veszekedésből állt a kapcsolatunk.

2019. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bika inkább
2019. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb rak....

De egyebkent a ketto kozul halak.. a bika skorpio varos vonzo de szembenallo jegyek reven nem keves es nem kicsi problemaval allhatnak majd szemben a kapcsiban :)


A halak kiegyezobb iranyithatobb erzelmesebb..megsem csinalja ugyanazt ketszer.. ami a skorpio figyelmet mindig fent tartja:)

2019. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bikaként egyetlen egy skorpió sem volt az életemben az öcsémet kivéve akivel annyira távol állunk egymástól, mintha nem is egy bolygón élnénk. Nem értem őt és ő sem engem.
2019. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőm" halak volt. Soha többé

Azóta kerülöm őket

2019. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%

Nekem volt bika párom, megbántam hogy együtt voltam vele. Pár hónapot birtunk, de kb az első 2 hét volt normális.

Most halakkal vagyok együtt és kiegyensúlyozott, normális párkapcsolatunk van, imádjuk egymást.

Egy skorpió nő

2020. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Halak
2020. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!