Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy olyan mint...

Melyik csillagjegy olyan mint a Kos?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Az 'olyan'-t úgy értem hogy 'Hasonló'
2019. aug. 11. 12:20
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
A bak
2019. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A kosról azt tartják, hogy "a jég hátán is megél"! Nem azért mert bírja a hideget, hanem azért, mert a legmostohább körülmények közt is képes ennivalót teremteni. Ebből kiindulva nincs hozzá hasonló sem!
2019. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió hasonló hozzá. Energia, szenvedély, állhatatos jelkem.

De míg a Kos egyenes jellemű általában és a nyílt , kimondott, dolgokat szereti, a Skorpió inkább kerülőutakat keres először.

2019. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A nyilas is nagyon hasonlít sokszor egyenes és igazmondó stílusuk miatt, ezt a Kosok nagyon jól tudják, csak sajnos nehezen becsülik meg a Nyilasokat, ez azért is van, mert a Kosok sokszor nagyon befolyásolhatóak. A skorpiók is hasonlítanak a Kosokra.

Tüzes jegyűekkel csak azok foglalkozzanak, akik értik is őket. Nyilas nő.

2019. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hosszúhajú ***** válasza:

elvileg a közös eleműekben nagyobb a hasonlóság. a kos tűzjegy,így a nyilas és az oroszlán hasonló temperamentumú.


( vizes jegy halak rák skorpió

levegős vízöntő ikrek mérleg

föld szűz bika bak )

2019. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az oroszlan nem teljesen olyan mint a kos. En az vagyok es probalok gondolkozni mielott cselekszem maximum panaszkodom es tuldramazom kozben az egeszet.
2019. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még a skorpióra nem hasonlít annyira, mert ők nagyon fel tudják hergelni magukat, és haragtartóak, míg a kosok, ha fel is húzták magukat, könnyen továbblépnek a múlton. Nem is igazán ragaszkodnak az emberekhez úgy, mint a skorpiók. Annak ellenére, hogy azt írják róluk, szeretnek feltűnősködni, én mindig ennek az ellenkezőjét tapasztaltam. Szeretnek csapatban lenni, és elősegíteni az "energiaáramlás", de ha nem tetszik nekik a társaság, akkor jobb nekik egyedül. A skorpió eljátssza, hogy gyenge, sérülékeny, segítségre van szüksége, a kos sosem mutat bizonytalanságot, szégyen lenne számára, ha valamivel nem tudna önállóan is megbirkózni. Az elismerést ezzel akarja másokból kiváltani, de sokszor nem értékelik, hanem csak irigykednek rá, a skorpióval talán könnyebben kerülnek mások egy hullámhosszra a gyakori panaszáradata miatt. Jobban együttéreznek vele, mint a kossal, mert megszokták, hogy utóbbi elutasító, mivel nem szereti lekötelezve érezni magát. Vannak mély érzései, de keménynek akar látszani, így azokat nem vállalja még saját maga előtt sem, csak ha valami akut helyzet van, akkor reagál hevesen.
2019. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyilas, oroszlán
2019. szept. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok, a párom kos és nagyon hasonlítunk egymásra. Sokszor mint két tojás. Makacsság, törtetés, szenvedélyesség, türelmetlenség, heves érzelmek stb
2019. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!