Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két kos lány között milyen...

Két kos lány között milyen viszony lehet? Két azonos csillagjegy milyen viszonyban lehet?

Figyelt kérdés
Van egy volt osztálytársam, akivel allítólag utáltuk egymást, de ahogy elkezdtünk beszélgetni osztálycsopiban messengeren ez az utalkozás úgy meg is szűnt. Nem vagyunk barátnők meg nem is akarok az lenni vele, de mégis nagyon jókat lehet vele beszélgetni. Úgy chatelünk egymással, mintha régóta jóba lennénk, annyira közvetlenek vagyunk és empatikusak. Ugyanakkor sokat veszekszünk is, mert imádjuk megmondani a magunkét. Ezek a viták sose komolyak, csak durván őszinték, és valamiért még se vesszük magunkra, ha olyat mond a másik. Nektek mi erről a véleményetek?

2019. júl. 11. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Ütik egymást!
2019. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm kos és én is az vagyok. Szóval jóba vagyunk.
2019. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!