Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meddig érdemes várni egy szűz...

Meddig érdemes várni egy szűz csillagjegyű férfira?

Figyelt kérdés
Általában online beszélgetünk és akkor nagyon jókat, de utána napokig eltűnik. Először össze voltam zavarodva, aztán megtudtam a csillagjegyét és már jobban értem. Én viszont sajnos egy elég türelmetlen ember vagyok, akinek fontos a visszajelzés, a kommunikáció. Lehetőleg azonnal 😂 szóval nem egyszerű. Hány nap "eltűnés", ami még normális?
2019. aug. 15. 14:18
 1/5 ******?! ***** válasza:
0%
Egyszer olvastam valahol néhány évvel ezelőtt, hogy volt egy hasonló eset. Ugyanúgy ők is az interneten tartották a kapcsolatot, végül amikor találkoztak a férfi lemészárolta, kijött a rendőrség, de a férfi nem került elő csak nő holtteste került elő darabokba. Nem vagyok biztos benne, de ő "szűz" lehetett... Neki az volt az első, nem igaz?
2019. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ti tuti kattossak vagytok
2019. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
4-5 nap
2019. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
#2. Ne itélj ilyen gyorsan. Hiszen eddig csak a nőről tudjuk, hogy zavart az elméje, de a férfi még simán lehet normális.
2019. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

aztán megtudtam a csillagjegyét és már jobban értem


En is szuz jegyu vagyok de mégse értem...ha nekem bejon az illeto altalaban kituntetett figyelemmel vagyok feleje,nem hogy eltünök

2019. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!