Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas no es bak ferfi kapcsol...

Nyilas no es bak ferfi kapcsolatarol asztrologiai szempontbol mondanatok velemenyt?

Figyelt kérdés

Gondolom, most jon 4-5 a horoszkip hulyeseg mantrat fujo emberke.

Tudjuk, koszi, move on!


2019. aug. 18. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nalam bevallt 🙂
2019. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A bakot kerülni kell jó messzire. Röviden ennyi.

Hideg, számító, kihasználós, az ágyban is xar, de az otthon kényelmét elvárja, és betegesen féltékeny.

2019. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ******?! ***** válasza:
45%
A 'move on' angol szó nem? Azt mondod véleményt kéne mondani? Szerintem állatok. Az asztrológia szempont... Ki tudja? Nem vagyok asztrológus!
2019. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2esnek igaza van. Csori nyilas csaj allandoan keresi a szeretetet torodest amit a foldhozragadt rideg baktol max annyit kap hogy hazakiseri.
2019. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak nyias a holjegyem es a parom bak. De szerintem nagy kompromosszumokat kell kotni ha igazi bak es egy igazi nyilas osszejon. Pl en imadom a valtozatassagot folyamatosan utazni akarok, nem birok megmaradni a seggemen bar nem azt mondom h mindig ez van mert introvertalt vagyok fontos a szabadsagom es itthon is tudok lenni. Ahogy van penzem elkoltom szorakozasra arra hogy eljek. A bak meg sporolos. Mindent beoszt es utolso helyre rakja a szorakozast. Nalunk voltak ebbol veszekedesek de mivel az enyem nem tipikusan bak vannak benne mas jegyek tud alkalmazkodni es en is hozza. Masreszt a parom utal utazni tehat otvenszer idegosszeroppanast kap ha el kell menni a szallasig kulfoldre menni nehezen birja a valtozasokat. Engem meg ezek eltetnek :)

Nos ennyi. De ettol meg mukodhet. Ha ezt tudjak toleralni.

2019. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A rideg bakhoz nem illik egy tuzes jegy.
2019. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még párkapcsolatom bak férfival, de annyit sejtek, hogy alapvetően szimpatizálnak velünk, viszont komolytalannak tartanak alaposabb megismerés nélkül, és onnantól fogva nem is nagyon érdeklődnek irántunk. Szóval szerintem egy bak pasival úgy lehetne összejönni, ha nem mutatkozunk túl lazának és vidámnak, inkább szomorkásabbnak, komolyabbnak. Csak ennek nem tudom lenne e értelme....

Egy nyilas nő lássuk be, ha a legmélyebb szomorúságában van, akkor is képes azt leplezni az alap optimizmusa segítségével, és a kutya nem mondaná meg róla, hogy éppen rossz kedvű, vagy irtó nagy tragédia érte. Mi nem gyötrünk másokat a problémáinkkal, ellenkezőleg, inkább próbálunk vidámnak mutatkozni és másokat is lelkesíteni. Szóval egy bak ember képes minket teljesen félreismerni és rosszul megítélni, amiből nem igazán fognak jó kapcsolatok alakulni...

Magam amúgy bírom a bakokat, de úgy annyira nem, hogy....


Egy nyilas nő.

2019. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsóval maximálisan egyetértek!:)

A bakok nagyon komolyak, céltudatosak, számítóak, fontosak az elvárásaik, az érdekekik, néha a másikon átgázolva is. A nyilast meg tökéletesen leírta az elöttem szóló.

Szóval nem legjobb párosítás, de biztosan vannak kivételek.

2019. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kez, ha van tapasztalat, meg irhattok! 🤗
2019. szept. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!