Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy az embernek van...

Igaz, hogy az embernek van másik 6 hasonmása szerte a világban?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy egy embernek igazából másik 6 hasonmása van (7-en hasonlítanak egymásra, így tartja a mondás), gondolom ezek asztrológiai ikrek is?


Csak mert tényleg van olyan, hogy valaki döbbenetesen hasonlít egy olyan emberre, akit ismerek!



2019. márc. 18. 22:04
 1/10 anonim válasza:
81%
Én úgy tudom, hogy az emberi DNS csak 85 millió eltérő géntérképet képes produkálni, tehát igen, elméletileg vannak hasonmásaink. De ez csak elmélet.
2019. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Mivel az ezotéria kategóriába tetted a kérdést feltételezem, hogy nem észérveket vársz, de azért próbálkozom.

#1 Szerintem rosszul emlékszik. Én 3*10^9 darab lehetőségről tudok, ami azt jelenti, hogy a valaha élt összes ember között minimum egy genetikailag teljesen azonos pár élt már, de lehet, hogy jóval több is. Minden esetre ez alapján nem túl valószínű, hogy akár csak egyetlen "ikerpárod" is létezik valahol. De ha #1 tudna esetleg forrást küldeni az megcáfolhatná ezt. (Személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy ilyen sok mindenben azonos ember létezne.)

2019. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
20%
Mondok egy példát: ikerszülés. Mennyire gyakori?
2019. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A hajam apumé, az arcom és az orrom anyumé, a szemem dédimé, a szám a postásé. Elismerésem a természetnek, ha még 6 olyat összerakott, mint én. :D Nyilván vannak akik hasonlítanak rád, de nem lesz ugyan olyan, mint te.
2019. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez így butaság.

Az lehetséges, hogy van több hasonmásod is, de ez teljesen a véletlentől függ.

Léteznek hasonmások, persze... az ikreken kívül is. Én is láttam már egyet magamról.

Persze itt jön, hogy 3 évvel fiatalabb volt, és csak a karakteres vonásai hasonlítottak rám, amúgy másféle volt.

2019. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg hasonló ember vana világon.


SOkhelyen jártam a világon és mikor egy ismerösömre hasonlító emebr jön szembe mindig megelepödöm, hogy milyen kicsi is a világ.

2019. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmiféle mondás,a genetika és a tudomány pedig a számára ismeretlent próbálgatja definiálni...lélekcsaládok vannak azonos csillagtérből jött és szerezett tapasztalatok lélekminőségi kifejeződése...az anyag energia és a lélek hozza az energetikai információt magával ami felépíti előbbit..azonos lélekcsaládból érkező entitások természetes,hogy hasonlóan néznek ki,de 1 biztosan van aki majdnem pont ugyanúgy néz ki mint te,az azt hívják ikerléleknek,minél távolabbi "rokonokról" beszélünk annál kisebb az egyezés...
2019. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cameronmonaghanbabee válasza:
Szerintem igen. A tesitanáromnak 2 hasonmását megtaláltam, véletlenszerűen.
2019. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam a hasonmásomat, ráadásul ugyanolyan iskolatáskát is használt és egy városban laktunk :D Egyszer egy ismerősöm kérdezte tőlem, hogy mit kerestem xy iskolában. Nem is voltam ott sosem, hanem a hasonmásom jár oda, (arról láttam én jönni, onnan gondolom), alig hitte el :D
2019. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hatalmas tévedés !

Mindenki tudja, hogy csak 2 hasonmása van mindenkinek. Ez a 6 hasonmás csak egy téveszme

2019. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!