Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

Igaz, hogy az embernek van másik 6 hasonmása szerte a világban?

Azt hallottam, hogy egy embernek igazából másik 6 hasonmása van (7-en hasonlítanak egymásra, így tartja a mondás), gondolom ezek asztrológiai ikrek is?

Csak mert tényleg van olyan, hogy valaki döbbenetesen hasonlít egy olyan emberre, akit ismerek!

Keress kérdéseket hasonló témákban: asztrológiai ikrek, hasonmás

márc. 18. 22:04  Privát üzenet  

A válaszok
Én úgy tudom, hogy az emberi DNS csak 85 millió eltérő géntérképet képes produkálni, tehát igen, elméletileg vannak hasonmásaink. De ez csak elmélet.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 18. 22:32 Privát üzenet

Mivel az ezotéria kategóriába tetted a kérdést feltételezem, hogy nem észérveket vársz, de azért próbálkozom.

#1 Szerintem rosszul emlékszik. Én 3*10^9 darab lehetőségről tudok, ami azt jelenti, hogy a valaha élt összes ember között minimum egy genetikailag teljesen azonos pár élt már, de lehet, hogy jóval több is. Minden esetre ez alapján nem túl valószínű, hogy akár csak egyetlen "ikerpárod" is létezik valahol. De ha #1 tudna esetleg forrást küldeni az megcáfolhatná ezt. (Személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy ilyen sok mindenben azonos ember létezne.)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont márc. 18. 22:49 Privát üzenet
Mondok egy példát: ikerszülés. Mennyire gyakori?

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont márc. 18. 22:51 Privát üzenet
A hajam apumé, az arcom és az orrom anyumé, a szemem dédimé, a szám a postásé. Elismerésem a természetnek, ha még 6 olyat összerakott, mint én. :D Nyilván vannak akik hasonlítanak rád, de nem lesz ugyan olyan, mint te.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont márc. 18. 22:54 Privát üzenet

Ez így butaság.

Az lehetséges, hogy van több hasonmásod is, de ez teljesen a véletlentől függ.

Léteznek hasonmások, persze... az ikreken kívül is. Én is láttam már egyet magamról.

Persze itt jön, hogy 3 évvel fiatalabb volt, és csak a karakteres vonásai hasonlítottak rám, amúgy másféle volt.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont márc. 19. 08:06 Privát üzenet

Rengeteg hasonló ember vana világon.

SOkhelyen jártam a világon és mikor egy ismerösömre hasonlító emebr jön szembe mindig megelepödöm, hogy milyen kicsi is a világ.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont márc. 19. 11:41 Privát üzenet
Nincs semmiféle mondás,a genetika és a tudomány pedig a számára ismeretlent próbálgatja definiálni...lélekcsaládok vannak azonos csillagtérből jött és szerezett tapasztalatok lélekminőségi kifejeződése...az anyag energia és a lélek hozza az energetikai információt magával ami felépíti előbbit..azonos lélekcsaládból érkező entitások természetes,hogy hasonlóan néznek ki,de 1 biztosan van aki majdnem pont ugyanúgy néz ki mint te,az azt hívják ikerléleknek,minél távolabbi "rokonokról" beszélünk annál kisebb az egyezés...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont márc. 19. 14:24 Privát üzenet
cameronmonaghanbabee nevű felhasználó válasza:

Szerintem igen. A tesitanáromnak 2 hasonmását megtaláltam, véletlenszerűen.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont márc. 19. 20:35 Privát üzenet
Én is megtaláltam a hasonmásomat, ráadásul ugyanolyan iskolatáskát is használt és egy városban laktunk :D Egyszer egy ismerősöm kérdezte tőlem, hogy mit kerestem xy iskolában. Nem is voltam ott sosem, hanem a hasonmásom jár oda, (arról láttam én jönni, onnan gondolom), alig hitte el :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont ápr. 1. 15:57 Privát üzenet

Hatalmas tévedés !

Mindenki tudja, hogy csak 2 hasonmása van mindenkinek. Ez a 6 hasonmás csak egy téveszme

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont ápr. 1. 16:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezo tekintetben mennyire lehet tartós egyik vagy másik párkapcsolat az adott kapcsolódások tekintetében? (Tekintsünk el attól, hogy ki hisz vagy nem hisz a témában, csak kíváncsi vagyok. )
Mire utalhat szinasztriában, ha a két fél felszálló holdcsomópontjai együtt állnak, így a leszállók is, és a felszállók együtt állnak az egyik fél ascendensével, a leszállók...
Egy tipikus vízöntő férfi (zárkózott, távolságtartó, intelligens stb. ) általa kezdeményezett első randi után fog “hajkurászni”, mint ahogy azt a pasik teszik általában, vagy...
Az egyik online kalkulátor szerint 3 bolygómnak nincs fényszögkapcsolata semmivel, egy másik online kalkulátor szerint van, de pontatlan (7-10° körüli eltérés pl. ), akkor most...
A holdjegy mennyire szamit parkapcsolatnal? Ha számít, vizöntő holdjegyhez milyen másik holdjegy illik? (férfi vagyok, mérleg aszcendenssel, halak napjeggyel, vizöntő...
Igaz, hogy pár embernek van a világ másik részében egy hasonmása? :DD

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!