Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a velemenyetek arrol h a...

Mi a velemenyetek arrol h a rák jegyű nők tenyleg jo anyak? (kimagasloan) van konkret tapasztalat h rak no nem csalad centrikus pl nem akar gyereket vagy csak nem torodos?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Van, a nagymamám. Mindent megtett anyukámért és a bátyjáért akiket egyedül nevelt fel de nem volt éppen mintaanya. Gyakran borult ki és hibáztatta őket mindenért, zárkózott volt és nem lehetett vele kb semmiről beszélni, nem vitta tulzásba a szülői törődést. Az unokáival és a dédunokáival teljesen más, velünk mindig igazán odaadó és gondoskodó volt, képes sírva felhívni a mai napig ha egy hétig nem látogatjuk meg stb de anya gyakran emlegeti, hogy nem volt egyszerű mellette felnőni.
2019. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Én rák vagyok, és van egy ikertestvérem is. Tehát mindketten rákok vagyunk, de ebben a témában máshogy gondolkodtunk. Nekem mindig is az volt a vágyam, hogy anya lehessek. Neki nem. Nem is igazán szereti a gyerekeket.
2019. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Egy rák nőt ismerek, és ő pont szingli és gyerektelen, igazi karrierista (jó értelemben). Lassan 50 éves, úgyhogy nem lesz már családja.
2019. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm rák. Hiperlelkis. Mindene a család. Az én ízlésemnek enyhén tiltóija, de tény, hogy hiányt nem szenvednek a gyerekek semmiben.
2019. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
*túltolja
2019. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom rák, elvált még mikor kicsik voltak a gyerekek, azóta sincs senkije. Az egyik gyerekével kb 15 éve nem beszél, a másikkal hébe hóba ha kell valami akkor felhívja, azon kívül elvárja hogy ez a fia menjen.kb minden nap.

Az unokák nem érdeklik, mert szerint a gyerekek zajosak és azt ő nem szereti.

Ez nálam nem épp a családventrikus mintaanya.

2019. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Mindig ez az eredmény. Én ismerősöm így, az enyém úgy. Ki hazudik? Csak nem a horoszkóp?
2019. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Rák vagyok, nem akarok gyereket, nem vagyok gondoskodó, nem vagyok érzékeny, nem vagyok érzelmes vagy romantikus, nem vagyok hangulatember, teljesen racionális, pragmatikus személy vagyok. Nincs egy darab tulajdonsága a jegynek, ami igaz lenne rám, de a többinek sem, 10 jegyből talán össze lehetne engem rakni.

Nem csak ezért orbitális baromság a horoszkóp és ostoba mindenki, aki hisz benne, de ez is csak egy példa rá.

2019. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

#8 az asztrológia 10 bolygóból, 12 házból és 12 jegyből rak össze (és annak még számtalan fajta kapcsolódásaiból). Az, hogy én Rák vagyok, az nem asztrológia.

Nem azt mondom, hogy én is teljes hittel fordulok felé, mert vannak olyan részei, ami szerintem már "izzadtságszagúak", de nagyon unalmas, hogy az emberek semmit sem tudnak az asztrológiáról és csak a Napjegyüket hangoztatják úton-útfélen. Én inkább tájékozódtam nagy vonalakban arról, hogy mi is ez, mielőtt a bélyeget rásütöttem.

2019. aug. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Àltalában ad egy plusszot ehhez igen. De " rossz" bolygóállasokkal vagy fényszögekkel lehet túlaggódós ,szeszélyes is. ( tipikus Rák anyai vonás lehet az is egyébként , hogy szinte élettarsként üzemel a gyereke/imellett. Mos,főz rá lankadatkan,- akkor is mikor szabadulna a gyerek..... )

Én magam nem tartom magam szuperanyának, és próbálok lavírozni a segítés és az elengedés között. ( nekem mondjuk sok bolygóm van föld jegyeknél,ez azért segít)

2019. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!